Drew Barrymore’un 5.000 Dolarlık Çiçekli Elbisesini 30 Dolara Alın – Hollywood Life


Çiçekli elbise
Resim Kredisi: zamuruev/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Hava durumu sadece ruh halimizi değil, aynı zamanda moda seçimlerimizi de etkiler. Kış bizi sıcacık tutacak kalın, rahat giysiler isterken, ilkbahar ve yaz bizi serinletecek havadar ve rahat giysiler ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bu sıcak yaz havaları için nefes alabilen bir şort veya çiçekli bir elbisenin yerini hiçbir şey tutamaz.

Drew Barrymore geçen hafta New York’ta düzenlenen “Kadınların Gücü” etkinliğine bir şapkayla katıldığında bize biraz yaz modası gıpta etti. akan yeşil çiçek desenli elbise. Ne yazık ki, Drew’in elbisesinin fiyatı yaklaşık 5000$, bu yüzden muhtemelen birçok alışverişçinin fiyat aralığının dışında olduğunu söylemek güvenli.

Neyse ki, Drew’un ilkbahar gardırobundan ilham alan bir elbise almak için tüm kredi kartlarınızı doldurmanıza gerek yok. bir bulduk benzer çiçek desenli elbise Amazon’da sadece 30 dolar civarında.

ZESICA Kadın Yaz Bohem Çiçek Baskılı Wrap

kadın-giyen-yeşil-çiçek-midi-elbise

Drew Barrymore’un elbisesine uymaya çalışsanız da olmasanız da, çiçek desenli bir elbise yılın bu zamanı için hala mükemmel. Bu çok daha uygun fiyatlı alternatif bankayı bozmadan o baharı örnekliyor.

Bu elbise Amazon’da birkaç farklı boyutta ve 19 farklı renk ve desende mevcuttur, bu nedenle gardırobunuz için doğru olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Yeşil elbise Drew Barrymore’un takımına en yakın olabilir ama her türlü yaz etkinliğine uygun diğer seçenekleri de stoklayabilirsiniz.

Güneşli Günler İçin Rahat Bir Elbise

Drew Barrymore, daha sıcak mevsimler için gardırobunuzu süslemek konusunda doğru bir fikre sahip. Her şey çok daha yeşil görünüyor ve çiçekler açıyor, öyleyse neden buna uygun bir elbiseniz olmasın? Çıkış yapmak Amazon’daki elbise ve mevcut geniş seçenek yelpazesine göz atın. Mükemmel, uygun fiyatlı ilkbahar elbisesi sizi bekliyor olabilir.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/get-drew-barrymore-floral-dress-for-30-4732642/

Yorum yapın