Drew Barrymore Yeni Röportajında ​​Britney Spears Arkadaşlığını Detaylandırıyor – Hollywood Life


Katıldıktan üç ay sonra Britney Spears‘ düğün, Drew Barrymore47 yaşındaki pop yıldızı ile arkadaşlığının nasıl başladığını sonunda ortaya çıkardı. 12 Eylül bölümünde Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show, dedi Drew, “Britney ile yaklaşık bir buçuk yıl önce arkadaş oldum ve bazı gizli alışverişlerimiz oldu. Ve biliyorum kulağa çok kötü geliyor. Tam tersi oldu” dedi.

Drew Barrymore ve Britney Spears
Drew Barrymore ve Britney Spears (Shutterstock)

Gündüz talk show sunucusu, Britney ile aralarında büyümenin “paralelleri” ve “benzersiz koşulları” hakkında konuştuklarını açıklarken, “Çok bağlayıcı ve dürüsttü ve ikimiz de birçok şey yaşadık” dedi. eğlence endüstrisi. “Büyüme, mücadele etme duyguları, ikimizin de yaşadığı şeyler, ona bağlı hissettiğim bir şeydi. [about]. Ve ben gerçekten ulaşılabilecek bir insan değilim, bilirsiniz, ben Hollywood Bob değilim, kurnaz değilim.”

Drew, yaşadığı şeydeki “insanlık” nedeniyle Britney’e ulaşmaya “zorunlu” hissettiğini söyledi. [while] özgürlüğünü geri almaya çalışıyor”. O sırada Britney, Kasım 2021’de sona eren tartışmalı 13 yıllık konservatuarı sona erdirmek için mücadele ediyordu. “Orada derin bir bağlantı bulduk. Bunun merkezinde bir insan var, bu yüzden arkadaş olduk. Gerçek arkadaşlar gibi.”

Britney’nin düğününe katılan tek ünlü Drew değildi. O da katıldı Madonna, Paris Hilton, Donatella Versace ve selena GomezBritney’i ve şimdiki kocasını izlerken Sam Asgari Drew, düğünden bahsederken, 10 Haziran’da düğümü bağlayın. Jimmy Düşmek, “Samimiydi, peri masalı gibiydi. Çok tatlıydı, basın yoktu. yol buydu [Spears] yapmak istedi. Töreni yaptı, hemen dans partisine gittik. En iyi zaman geçirdik.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/drew-barrymore-britney-spears-friendship-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir