Drew Barrymore Seks Yapmadan ‘Yıllarca’ Yaşayabileceğini İtiraf Etti – Hollywood Life


Drew Barrymore Seks Yapmadan 'Yıllarca' Yaşayabileceğini İtiraf Etti - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Drew Barrymore Kendi adını taşıyan talk show’un Salı günkü bölümünde yetişkinlere yönelik müfredat dışı etkinlikler konusunda samimi davrandı. Oyuncu hakkında sohbet ederken Andrew Garfield’ın Son zamanlarda, bir film rolüne hazırlanırken altı ay boyunca bekar olan 47 yaşındaki eski çocuk yıldız, herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre seks yapmaktan kaçınabileceğini söyleyerek davayı takip etti. “Benim sorunum ne ki altı ay çok uzun bir süre değil mi?” Drew, izleyiciye kendine özgü cazibesiyle sordu. “‘Evet, yani?’

Onun ortak ev sahibi ve sık RuPaul’un Drag Yarışı hakim, Ross Mathewssonra araya girip, “Lede’yi oraya gömdük, manşet şu: ‘Drew altı ay gidebilir, önemli değil'” diyerek ticari zekasını ortaya koydu. Drew bir adım daha ileri giderek Ross’u düzeltti ve komik bir şekilde “yıllarca” çekimser kalabilir.

Ağustos ayında Andrew ekranda göründü. Marc Maron ile WTF dijital ses dosyası ve 2016 filminde bir rahibi oynamaya hazırlanırken hem seksten hem de yemekten kaçındığını itiraf etti. Sessizlik. “Her gün bir sürü manevi uygulama yaptım, yeni ritüeller yarattım, altı ay boyunca bekardım ve çok oruç tutuyordum” dedi ve ekledi: “Çok havalıydı, adamım, oldukça vahşiydi, o sırada kendimi seksten ve yemekten mahrum bırakmaktan kaynaklanan tuhaf deneyimler.”

Bu arada, daha sonra Drew’un şovunda BFF’sini davet etti. Cameron Diaz gelip bir versiyonunu oynamak için Doğruluk mu cesaret mi aranan Kırmızı Işık İtirafları, burada Drew’in yetişkinlere yönelik ders dışı etkinlikleri konusu bir kez daha devreye giriyor. “Bu sorulardan biri, çıktığım birinden hoşlandığın konusunda hiç yalan söyledin mi?” Drew, Cameron’a gülerek sordu. “Bunu yapamayacak durumdasın. Senin için gerçek ya da hiçbir şey.”

Cameron dürüst kalmayı kabul ettikten sonra, “Eğer bana iyi bir argüman sunabilirsen, çıktığın biri hakkında asla yalan söylemez ve sevmeseydim onu ​​sevdiğimi söylersem ikna olabilirim” diye ekledi.

Drew komik bir şekilde karşılık verdi, “Çıktığım herkes hakkında ne hissettiğini biliyorum.” Sonsuza kadar BFF’ler!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/drew-barrymore-admits-no-sex-years/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir