Drew Barrymore ‘M3GAN’ Bebeğine Dönüşüyor, Viral TikTok Dans Ediyor – Hollywood Life


Ekip Barrymore Gösterisi M3GAN


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bonnie Cash/UPI/Shutterstock/Geoffrey Short / Universal Pictures / Everett Koleksiyonu

Unutmak Drew Barrymore, DR3W Barrymore ile tanışın! İkonik aktör ve talk show sunucusu 47, korku oyunculuk günlerini 24 Ocak Salı günü korkunç ve komik bir bölümde kanalize etti. Drew Barrymore Gösterisi 6 Ocak’ta vizyona giren aynı adlı viral korku filminden M3GAN’a dönüştü. Allison Williams, gişe rekorları kıran yıldız. 34 yaşındaki Allison, Drew’a “gerçek bir M3GAN” olmanın “bir numaralı kuralı”nı söyledikten sonra kendini zar zor bir arada tutabildi: dört ayak üzerinde koşmak. Gerçekten de, Drew ellerinin ve dizlerinin üzerine çöktü ve sahne boyunca fırladı.

Allison, Drew’un soluk mavi kontaklarının gözlerinde değiştiğini görünce çok rahatsız oldu. bu Santa Clarita Diyeti aktris daha sonra bağlantılarını düzeltmeye gitti ve Allison’ın koltuğunda kıvranmasına ve gülen seyircilere bakmasına neden oldu. Mizahı artırmak için, Drew hata yapıyormuş gibi yaptı.

Biraz daha ciddileşen Drew, Allison’a filmin bu kadar başarılı olacağını ve gişede 100 milyon dolar gelir elde edeceğini bilip bilmediğini sordu. “Elbette, M3GAN,” diye söze başladı Allison, parçaya eşlik ederek. “Bu işlerin nasıl gideceğini asla bilemeyiz, ancak kesin bir sonuç umabilirsiniz.” Daha sonra alçakgönüllülükle filmin başarısı için tüm övgüyü M3GAN’a verdi. “İnsanlar M3GAN’ı sevdi ve onu aldılar, bu yüzden” dedi.

Övgüden açıkça memnun olan “M3GAN” ayağa kalktı ve seyirciden büyük bir alkış toplayan filmdeki viral M3GAN dansını yapmaya başladı. Drew ayrıca ekibinin şovda paylaştığı bir sahne arkası videosunda aptalca dansı yeniden yarattı. instagram sayfa.”M3GAN?” yardımcı ev sahibi, Ross Mathewsvideonun başında M3GAN’ın filmdeki sahibi Cady (oynadığı Menekşe McGraw), yaptı. Drew daha sonra, filmin sonlarına doğru katil oyuncak bebek bir kurban ararken gerçekleşen dansı komik bir şekilde taklit etti. “M3GAN devraldı Drew Barrymore Gösterisi!” klibin başlığı okundu.

Dans, TikTok’ta mutlak bir hit oldu, hatta rakip oldu Jenna Ortega‘nin Netflix’in sevilen dizisinden dansı Çarşamba popülerlik içinde. 11 yaşındaki Violet dansa bile gitti. Hollywood’a Erişim yardımcı sunucuyu öğretmek için bu ayın başlarında Mario Lopez sıvı hareket eder. Hem dans hem de film o kadar başarılı oldu ki bir M3GAN Devam filmi, 2025 sürümü için zaten sipariş edildi, göre Hollywood Muhabiri.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/drew-barrymore-transforms-m3gan-doll-tiktok-dance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir