Drew Barrymore, Leonardo DiCaprio’nun Kötü Çocuk İtibarıyla Dalga Geçiyor


Eşit Drew Barrymore düşünüyor Leonardo DiCaprio tam bir kadın erkeğidir.

bu Çarli’nin Melekleri Şap hakkında şaka yaptı yukarı bakma sırasında yıldızın itibarı 23 Ocak bölüm ile ilgili Drew Barrymore Gösterisi. ne zaman misafir Sam Smith ilk ünlü aşklarının zirvesindeki Leo’dan başkası olmadığını ortaya çıkardı. titanik Şöhret, Drew 48 yaşındaki oyuncu için “Hala kulüplerde oynamasına bayılıyorum” dedi.

Talk-show sunucusu daha sonra Leo’nun nasıl genellikle yatlarda parti yaparken görülebileceğine dikkat çekti (bunlar arasında bu aydan daha erken), görünüşe göre oyuncunun yığılmış flört geçmişi hakkında bir espri yapmadan önce. Drew, Sam’in hararetli bir buluşmayı anlatan “Unholy” şarkısının sözlerine atıfta bulunarak, “Bahse girerim tamirciye gidiyordur,” diye dalga geçti.

Ama bu Drew’un kalbi anlamına gelmez alışkanlık Leo için de devam et. Sam, Oscar ödüllü oyuncuyu küstahça “yaramaz çocuk” olarak adlandırdıktan sonra, Drew, “Biliyorum ve bunu seviyorum” dedi.

Geçmişte, Leo romantik bir şekilde bağlantılıydı. Gisele Bündchen, Bar refaeli, Blake Canlı, Erin Heatherton, Toni Garrn ve Nina Ağdal. Ve Ağustos ayında modelle dört yıllık ilişkisini bitirdiği haberinden sadece bir ay sonra. Camila Morrone, Leo’ya yakın bir kaynak E’ye söyledi! Aktörün birkaç kez birlikte olduğu haberi Gigi Hadid– “münhasır değiller” olsalar da.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362424/drew-barrymore-poking-fun-at-leonardo-dicaprio-s-bad-boy-reputation-will-have-you-in-a-fever-pitch?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir