Drew Barrymore Ev Temelleri İçin Çevre Dostu Takasları Paylaştı


Drew Barrymore’un seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara onun seçimlerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Drew Barrymore, Grove Collaborative’in ücretli bir sözcüsü ve yatırımcısıdır. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Hepimiz yaşam alanlarımızı temizlemek ve korumak için etkili ev ürünleri isteriz. Birçoğumuz aynı zamanda çevreye daha duyarlı olmak, ideal olarak bu ihtiyaçların ikisini de birleştirmek istiyoruz. Gerçekten işe yarayan ve uygun fiyatlı çevre dostu ürünler bulmakta zorlanıyorsanız, bırakın Drew Barrymore alışverişinizi yönlendirin. “Ailem ve çevremdeki dünya için evde daha dünya dostu bir yaşam tarzı için kolay ve gerçek çözümler aramak için yıllarımı harcadım” diye açıkladı.

Bu yüzden o, hizmet etmek için mükemmel bir insandır. Grove İşbirlikçiGlobal Marka + Sürdürülebilirlik Savunucusu. Hatta markanın plastiksiz bir geleceğe doğru çalışmasına yardımcı olmak için şirkete yatırım yaptı. Gündüz talk show sunucusu, “Başlangıç ​​kitlerini keşfettiğimden beri Grove ürünlerinin hayranıyım ve 2025 yılına kadar %100 plastiksiz olma hedeflerinden ilham alıyorum. Grove ekibine katılmaktan heyecan duyuyorum. herkesin daha sürdürülebilir ürünlere geçiş yapmasını ve dünyamızın karşı karşıya olduğu plastik krizle mücadele etmesini kolaylaştırabilir.”

Drew ve Grove İşbirlikçi yenisi için bir araya geldi reklam kampanyası Birinin bir şeyi geri dönüşüm kutusuna atıp geri dönüştürülmesini umduğu zaman, gerçekte tükettiğimiz plastiğin sadece %9’unun geri dönüştürüldüğü dilek döngüsüne odaklandık. Bu döngü, Grove Collaborative’in tek kullanımlık plastik içermeyen, sürekli büyüyen süper sürdürülebilir ev temelleri ve kişisel bakım ürünleri serisiyle durur.

Daha sürdürülebilir fikirli olmak, mevcut rutininizin büyük bir revizyonu olmak zorunda değildir. Bunun yerine, en sevdiğiniz ev ürünleri için bazı çevre dostu takaslar yapabilirsiniz. Aşağıdaki Drew’un çevre dostu favorilerine göz atın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326499/drew-barrymore-shares-her-favorite-eco-friendly-swaps-for-household-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın