Drew Barrymore ‘ET’ Anne Dee Wallace ile Yeniden Bir Araya Geldi: İzle – Hollywood Life


Drew Barrymore ve ekrandaki annesi ET Dünya Dışı Dee Wallace tekrar bir araya geldi ve şimdiye kadarki en şirin şeydi! Çift, Drew’in adını taşıyan talk show programında hafıza şeridinde bir yolculuk yaptı 40. yıldönümünden önce 1982 hit filmi hakkında fışkırmak için.

73 yaşındaki Dee, ikisinin bir fotoğrafını anımsıyor: “Setteki ilk gündü ve gerçekten yüksek yönetmen koltuğunda oturuyorum” dedi. “Ve Drew yanıma geliyor ve ‘Merhaba, şimdi kucağına oturacağım’ diyor. Ben de ‘Pekala, hadi yukarı Drew’ dedim. “Yani, o zamanlar yönetmen/yapımcı olacağını biliyordum” diye ekledi.

Drew daha sonra, Dee’nin filmdeki Cadılar Bayramı sahnesi için giydiği çita kostümü içinde ne kadar “seksi” göründüğünden bahsetti. Dee, “Ben de ona uyuyorum,” diye haykırdı. Ah, bahse girerim öyledir, dedi Barrymore ona. “Bana hedefler veriyorsun!”

Drew, sette kullanılan animatronik ET kuklalarıyla ilgili “kabloları gördüğünü” ve “anlaşmayı bildiğini” paylaşmaya devam etti, ancak Dee araya girdi: “Ah, bir an bile buna inanma.” Bir gün köşede genç Drew’u kuklayla konuşurken bulduğunu hatırladı – hayal gücü kuvvetli her çocuğun yapmak isteyeceği gibi.

“O andan itibaren, [director Steven Spielberg] ET’de her zaman iki adam vardı, böylece onunla konuşmaya gittiğinizde gözleri çalışabilir ve kafası yukarı ve aşağı hareket edebilir ve size cevap verebilir ”dedi.

Drew Barrymore, Dee Wallace
Dee Wallace ve Drew Barrymore yeniden bir araya geliyor (CBS).

Aktris ayrıca Drew’un ET karakteriyle olan ve 7 yaşındaki çocuğu ET ölüm döşeğindeyken gözyaşlarına boğulan duygusal bağını hatırlamaya devam etti.

“Birlikte çalıştığım tüm çocuklarla birlikte olduğum anne olarak… Yanına gittim ve ‘Tamam Drew, şimdi ET’nin öldüğü sahneyi çekeceğiz, ama onun gerçekten ölmediğini biliyorsun tatlım. Tıpkı bizim gibi davranıyor, tamam mı?’” dedi. “Ve bana baktın ve ‘Biliyorum Dee’ dedin. Beni aptal mı sanıyorsun?’

“Seni aldım, sete girdik. ET’ye bir göz attın ve gittin (ağlayarak) ‘Ah, o ölüyor, Dee! O ölüyor,” dedi Dee gülerek.

Drew, Dee’ye ek olarak yönetmen Speilberg ve ekrandaki erkek kardeşiyle yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Henry Thomas 2022 TCM Klasik Film Festivali’nde bu hafta gerçekleşecek filmin 40. yıl dönümünü kutlamak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/drew-barrymore-reunion-e-t-mom-dee-wallace-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir