Drew Barrymore Annesinin Ölmesini ‘Bekleyemiyor’: Röportaj – Hollywood Life


Drew Barrymore


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA

Drew Barrymore istismarcı ebeveynler ve 13 yaşına geldiğinde alkolik ve uyuşturucu kullanıcısı olmasına yardımcı olan bir anne ile travmatik yetiştirilmesi söz konusu olduğunda açık bir kitaptır. Ancak yeni bir röportajda, daha önce hiç olmadığı kadar açıldı ve annesini dilediğini itiraf etti. Jaid, ölmüştü. Ayrıca artık yaşayan ebeveynleri olmayan arkadaşlarını da kıskandığını söyledi. “Bütün anneleri gitti ve benim annem yok. Böyle bir lüksüm yok” diye açıkladı New York dergisinin 5 Haziran Pazartesi günü yayınlanan bir profilinde “Bekleyemiyorum” diye ekledi.

48 yaşındaki aktris ve talk-show sunucusu daha sonra annesine ölmek istemediğini söyleyerek duruşunu netleştirdi, ancak ölürse hayatın onun için daha kolay olacağını söyledi. “Büyüyebilmek için birinin olması gerekenden daha erken gitmesini dilediğim bir durumda yaşamak istemiyorum” dedi. “Aslında onun mutlu olmasını, gelişmesini ve sağlıklı olmasını istiyorum. Ama o bu gezegende olmasına rağmen büyümek zorundayım.

Drew Barrymore'un annesi
Drew Barrymore (sağda) sahnede annesi Jaid Barrymore (solda) ile aradayken fotoğraflandı (Fotoğraf: Shutterstock)

bu 50 ilk buluşma star, röportajın ilerleyen kısımlarında fikrini bir kez daha netleştirdi. Drew, “Bunu söylemeye cüret ettim ve kendimi iyi hissetmedim,” diye itiraf etti. “Önemsiyorum. Asla umursamayacağım. Duvarı nasıl tam olarak koruyacağımı, kapatacağımı, hissetmeyeceğimi, inşa edeceğimi bilip bilmediğimi bilmiyorum.

Drew, çıkış yapan rolüyle 7 yaşında üne kavuştu. ET Dünya Dışı. O zamanlar en çok talep gören aktrislerden biri oldu, ama ne yazık ki, annesinin gevşek yönetim tarzı Drew’un başını biraz belaya soktu. 13 yaşında hastaneye kaldırıldı ve bir yıldan fazla bir süre sonra dışarı çıktığında ailesinden kurtuldu. Onun babası, John Drew Barrymore Ünlü Barrymore oyunculuk ailesinden, hayatının büyük bir bölümünde resmin dışındaydı. “Bence [my mom] bir canavar yarattı ve canavarla ne yapacağını bilemedi,” diye itiraf etti Drew. Howard Stern Gösterisi nasıl bu kadar kontrolden çıktığına dair bir 2021 röportajında. bu Hiç öpülmedi aktris rock efsanesi tarafından alındı David Crosbyolumlu bir yolda kalmasına yardımcı olan.

Drew yıllarca annesinden ayrıydı, ancak 2017’de kendisinin ve eski sevgilisinin ilişkileri açısından iyi bir yerde olduklarını doğruladı. instagram Anneler Günü’nde paylaştığı selfie. “Gurur duymak. Ben ve annem. Anneler Günü’nde!” altyazılı fotoğraf.

Drew, birkaç yıl sonra kendisi ve Jaid’in ilişkisi hakkında bir olumlu güncelleme daha verdi. Drew Barrymore Gösterisi. “Sanki orada daha önce gerçekleşemeyecek bir miktar barış, saygı ve olgunluk varmış gibi.”

Drew’un annesiyle ilişkisi sağlam olsa da, oyuncu büyümeye devam etmek için yetiştirilme tarzıyla ilgili zihniyeti üzerinde sık sık çalışması gerektiğini söyledi. “Hayatımı bana yapılan şeyler olarak görmemeyi çok bilinçli bir şekilde seçiyorum” dedi. New York dergi. “Bunu yaptığım ve yapmayı seçtiğim şeyler olarak görmek istiyorum. Başkalarını suçlayan insanlara ilgi duymuyorum. Seksi bulmuyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/drew-barrymore-cannot-wait-mom-die-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir