Dream & True Cheer North Kim & Khloe ile Basketbol Maçında: Fotoğraf – Hollywood Life


Dream & True Cheer North Kim & Khloe ile Basketbol Maçında: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kardashian kuzenler birbirinin arkasını kolladı! Rob Kardashian’ın kız bebek Rüya5 ve Khloe Kardashian’ın kız evlat Doğru4, desteklemek için bir araya geldi Kim Kardashian’ın en yaşlı Kuzey9, 23 Temmuz Cumartesi günü Los Angeles’taki basketbol maçında. Aile dostu tarafından yayınlanan bir fotoğrafta Natalie Halcro2 yaşındaki kızı Güvercin Kim’in kızının da katıldığı sevimli tot ekibi Dream ve True arasında oturuyordu. Chicago – tribünden kuzenlerine tezahürat yaptı. Kim ve Khloe çocukların arkasına oturdular, barış işaretleri ve büzülmüş dudaklarla hayatları için poz verdiler.

Kardashian kardeşler, yavrularının son zamanlarda aile etkinliklerine katıldığından emin olduklarından, realite şov hanedanlığında bağ açıkça güçlüdür. Bu ayın başlarında Khloe’nin doğum günü için True ve Dream, Rob’a katıldı. Kylie Jenner’ın kutlamaları başlatmak için özel jet. Nadir bir görünümde, Rob, Khloe tarafından yayınlanan bir videoda, iki sevimli kuzeni önünde neşeyle zıplarken ve jetin içini her santimini süsleyen balonlarla oynarken, koltuğunda rahatlarken görülebilir.

Rob biraz çekingen olsa da Dream yakın çekim için hazır gibi görünüyor. Rob’un kızı ve Blac Chyna geçenlerde büyükannesiyle bir reklam çekti Kris Jenner Amazon Glow için, setteki herkesi “etkileyerek” Rob’un marifet üzerine fışkırmasına neden oldu. HollywoodYaşam tüm ayrıntılar.

Dream & True Cheer North Kim & Khloe ile Basketbol Maçında: Fotoğraf – Hollywood Life
Kuzenler, North’un maçından sonra Malibu’daki Nobu’da bir patlama yaşadı. (arka plan)

İçeriden biri, “Dream, Kris ile reklamı çekerken çok eğlendi, şimdiden bir sonrakinin ne zaman olduğunu soruyor” dedi. “SoymakAsla bir sahne babası olmayacak ama onunla gurur duyuyor. Çekimdeki herkes doğal bir Rüya’nın ne olduğu ve onunla çalışmanın ne kadar harika olduğu konusunda çıldırdı, herkesi tamamen etkiledi.”

Dream’in yakın çekiminin nasıl ortaya çıktığına gelince, ikinci bir kaynak ÖZEL HollywoodLife’a tüm bunların ünlü büyücünün fikri olduğunu söyledi! “Amazon’un bu yeni ortaklık için ilk görüştüğü kişi Kris’ti. Reklamın neyle ilgili olduğunu öğrendiğinde, Dream’in bunun için mükemmel olacağını hemen anladı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/dream-kardashian-north-true-kim-khloe-basketball-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir