Dramayı Bırakmasını İstiyor – Hollywood Life


rob kardashian, blac chyna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Beverly News/Kathy Hutchins/Shutterstock

Rob Kardashian eski sevgilisiyle iftira davasını geçmek istiyor Blac Chyna. Kardashianlara yakın bir kaynak açıkladı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Chyna’nın “bırakın bu davayı bıraksın ve devam etsin” istediğini, esasen çiftin kızı üzerinde çok büyük bir etkisi olmamasını istiyor. Rüya, 5. Kaynak, 35 yaşındaki Rob’un, kızlarının kendisinin ve 34 yaşındaki Chyna’nın birbirlerine karşı herhangi bir “düşmanlık” hissettiklerini düşünmesini istemediğini söyledi.

Chyna ve hukuk ekibi, Kardashianların lehine karar veren mahkeme kararına itiraz etmeye çalışmak için harekete geçti. Son zamanlarda, yargıcın önyargılı olduğunu söyleyerek diskalifiye edilmesi için evrak gönderdiler, ancak hareket reddedildi. Kaynak, Rob’un savaşmaya devam etmenin yarardan çok zarar verdiğini düşündüğünü söyledi. “Rob, Blac Chyna’nın bu davanın gitmesine izin vermesini ve hepsinin iyileşip hayatlarına devam edebilmeleri için devam etmesini diler. Blac Chyna’nın kararla mücadele etmesi, kızları Dream de dahil olmak üzere hiç kimse için sağlıklı değil” dedi.

Dramayı Bırakmasını İstiyor – Hollywood Life
Rob’un asıl endişesi onun ve Chyna’nın kızı Dream’dir. (Nişancı / MEGA)

En önemlisi, Rob Chyna ile olan ilişkisinin iyileşmesini istiyor, böylece eski sevgililer Dream’in hayatındaki önemli olaylar için orada olabilsin. “Sonuçta Rob, ilişkilerinin yürümemesine rağmen, iki ebeveyni arasında düşmanlık veya nefret olmadığını bilerek Dream’in büyümesini istiyor. Rob ve Chyna, kızları için doğum günleri ve tatiller gibi birlikte etkinliklere katılabilseler harika olurdu” dediler.

Nihayetinde kaynak, Rob’un uzun vadeli düşündüğünü ve Dream bir gün büyüdüğünde büyük olaylar için herhangi bir drama istemediğini söyledi. Kaynak, “Rob, bir gün düğününde Dream’i koridorda yürüyebilmeyi çok isterdi – Chyna oradayken ve hiç drama yok” dedi. “Bunlar Dream için önemli olacak şeyler ve bu noktada onun önce gelmesi gerektiğini düşünüyor.”

Dramayı Bırakmasını İstiyor – Hollywood Life
Kaynak, Rob’un Chyna ile ‘geçmişlerin geride kalmasına’ izin vermek istediğini söyledi. (Beverly News/Kathy Hutchins/Shutterstock)

Chyna, Kardashianları karalama ve sözleşmeye müdahale nedeniyle dava etmeye çalışmıştı. Mahkeme 2 Mayıs’ta KarJenners lehinde karar verdi. HollywoodYaşam sadece duruşmayı geçmekten mutlu olduğunu söyledi. “Dürüst olmak gerekirse, Rob tüm bunların sona ermesinden memnun. Blac Chyna’nın draması son birkaç yılda onu çok endişelendirdi ve sonunda adaletin galip gelmesine müteşekkir” dediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/rob-kardashian-blac-chyna-lawsuit-dream/

Yorum yapın