Drama Dolu Selling Sunset 5. Sezon Fragmanını İzleyin


bu gün batımını satmak fragman, beşinci sezonun Oppenheim Group’un LA emlak piyasasından daha rekabetçi olduğunun kanıtı olduğunun kanıtı.

7 Nisan’da yayınlanan ön izlemede Netflix şunu ortaya koyuyor: Mary Fitzgerald yönetici pozisyonuna terfi etti ve onu etkin bir şekilde iş dünyasının patronu yaptı. Chrishell Durağı, Maya Vander, Davina Potratz, Heather Rae El Musa, Amanza Smith ve… Christine Quinn. Bu, en azından söylemek gerekirse, Christine için iyiye işaret değil.

Mary, yeni rolünde Christine’i, “Aracılığın bir parçası olmak istiyorsan, diğer ajanlara saygısızlık etmeyi bırakmalısın” diye uyarıyor. Christian Georges Dumontet “Hiç bir zaman bir durumu kışkırtmadım” diye yanıtlıyor.

Diğer kadınlar muhtemelen aynı fikirde olmasa da, Christine takımında yeni bir ajan var: Chelsea Lazkanca.

İngiliz-Nijeryalı lüks emlakçı, “bu sürtükler hazır değil, çünkü biz devralmak üzereyiz” diyen kendini kötü ilan eden adama boyun eğiyor.

Ve Chelsea tamamen işin içinde, ona ve Christine’e “Siyah ve sarışın Barbie” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326451/christine-quinn-has-a-new-ally-in-selling-sunset-s-season-5-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın