Drake’in Rihanna’nın A$AP ile Hamileliği Hakkında Duyguları Rocky – Hollywood Life


rihanna drake


Galeriyi görüntüle

rihanna34 yaşındaki yaklaşık iki yıllık erkek arkadaşıyla hamile olduğunu duyurduğundan beri kasabanın gündemi oldu. A$AP Kayalık33, 31 Ocak’ta. Geçmişte çocuk istediğini söyleyen Rihanna hayranları için heyecanlanırken, eski erkek arkadaşı için de endişeliydi. Ejderha, 35, onun için herkesin bildiği gibi tepetaklak olduğu için. Şimdi, Drake’e yakın bir kaynak ÖZEL olarak açıldı. HollywoodYaşam Kanadalı rapçinin haberler hakkında gerçekten nasıl hissettiği hakkında.

Drake, 2016 yılında Rihanna’ya karşı her zaman bir şeyi olduğunu açıklamıştı. Ancak birkaç yıl önce, yollarının farklı yönlere gitmesi nedeniyle yolculuklarının sona erdiğini anladı” dedi. Drake, 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’nde ona Michael Jackson Video Vanguard Ödülü’nü verirken yıllardır Barbados yerlisini sevdiğini itiraf etti. “22 yaşımdan beri ona aşığım” dedim.

Rihanna ve Drake
Drake, 2016 MTV Müzik Video Ödülleri’nde Rihanna’ya eşlik ediyor (Fotoğraf: Shutterstock)

İçeriden biri devam etti, “Rihanna hamile olduğunu açıkladığında karışık duygular içindeydi. Tabii ki, onun için çok mutluydu çünkü onun her zaman çocuk istediğini biliyordu. Ancak bir noktada Drake, Rihanna ile bir geleceği olduğunu gördü, bu yüzden onlar için bir gelecek olmadığının bir başka teyidiydi.” Drake’in eski sevgilisine hamilelik duyurusunu takiben tebrik etmek için mesaj attığını da sözlerine ekledi. “Zamanı geldiğinde bir gün çocuklarını bir araya getirmeyi çok isterdi. Kaynak, Rihanna’nın inanılmaz bir anne olacağını biliyor ve onun için daha mutlu olamazdı” dedi.

Rihanna ve Drake, 2016’da romantik bir ilişkiye girmeden önce yıllardır arkadaştılar. Ondan önce, 2010’da hit olan “What’s My Name?”, 2011’in “Take Care” ve 2016’nın ikonik “Work” dahil olmak üzere birkaç kez işbirliği yaptılar. Romantizmlerini alçakgönüllü tutmaya çalışsalar da, ilişkilerini özel bir şeye yükselttikleri açıktı. Bununla birlikte, Rihanna’nın Drake kadar ilişkiye girmediği ve hatta 2016 MTV VMA’larında yaptığı 2018 röportajında ​​​​konuşmasını “rahatsız” olarak nitelendirdiği ortaya çıktı. moda.

Aynı röportaj sırasında, “Stay” şarkıcısı, kendisinin ve Drake’in artık iletişim halinde olmadığını söyledi. “Artık bir dostluğumuz yok ama düşman da değiliz. Olan budur,” dedi. Ve 2021’e gelindiğinde, sol ayak bileğinde Drake’inkiyle uyuştuğu düşünülen bir kamuflaj köpekbalığı dövmesini kapatan yeni mürekkeple A$AP ile çıktıktan sonra tamamen yoluna devam etmiş görünüyordu.

rihanna hamile
Rihanna 2022’nin Paris Moda Haftası’na katılıyor ve şeffaf iç çamaşırıyla büyüyen şişkinliğini sergiliyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Bununla birlikte, 2020’de Barbados’a yaptığı bir iş gezisi sırasında birkaçını yakaladığı görüldüğünden, Drake’in Rihanna’nın bazı ailesi ve arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içinde olduğu görülüyor. Randevudan bahsetmişken, içeriden bir kişi ÖZEL şunları söyledi: HollywoodYaşam Drake’in “Diamonds” şarkıcısının erkek kardeşleriyle hala arkadaş olduğunu Rorrey Fenty ve Rajad Fenty. “Aslında ikisi de onun gerçekten büyük hayranları ve kız kardeşlerinin onunla yerleştiğini görmeyi çok isterler. Hepsi hala onun bir gün kayınbiraderi olacağına dair şakalar yapıyor” diye açıkladılar.

Drake, Rihanna’dan ayrıldıktan sonra bir çocuk babası oldu. Adonis. 2017’de dünyaya getirildi, ancak Drake, 2019’a kadar babası olduğunu açıklamadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/drake-feelings-rihanna-pregnancy-asap-rocky/

Yorum yapın