Drake’in “Nakit” Oğlu Adonis ile Çok Güzel Bir Sohbeti Var


gelince Ejderha ve Adonis Grahambaba-oğul ilişkileri tam bir smaç.

25 Mayıs’ta, “One Dance” şarkıcısı, Adonis’in başarılı bir şekilde birkaç basket atmasının ardından 4 yaşındaki oğlunun sahadaki becerilerini övdü. Instagram Hikayesinde paylaşılan bir videoda, Drake’in en sevdiği basketbol takımını Toronto Raptors formasıyla temsil eden Adonis, Kanadalı rapçi ona atletik yetenekleri hakkında sorular sorarken babasıyla otururken görüldü.

“Hey, böyle ateş etmeyi nereden öğrendin?” Drake sordu, hangi Adonis omuzlarını kaldırdı ve “Bilmiyorum” dedi.

Drake daha sonra Fransız sanatçıyla paylaştığı oğlunu verdi. Sophie Brussaux, beş atıştan dördünü puanlamak için biraz hype. “Sadece beşte dörde gittin,” dedi. “Şu anda nakitsin.”

Sevimli baba-oğul röportajı sırasında biraz daha zorlamadan sonra, Adonis babasına okulda basketbol oynadığını söyledi ve Drake’in şaka yollu bir şekilde oyun sonrası bazı “önemli anları” çevrimiçi paylaşmasını isteyip istemediğini sormasını istedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332394/we-re-in-our-feelings-over-drake-s-adorable-conversation-with-his-cash-son-adonis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir