Drake’in 5 Yaşındaki Oğlu Adonis Görülmesi Gereken Röportajda Gösteriyi Çalıyor


Drake5 yaşındaki oğlu Adonis 2. yol bu dünya için sevimli.

Rapçinin eski sevgilisi olan tek çocuğu Sophie Brussaux kısa süre önce 12 Şubat’ta yayınlanan bir kamera hücresi görüntüsüyle izleyicilerin kalbini çaldı. Bar taburesi Sporları pazar sohbeti. Röportajda Adonis, babası ve arkadaşları hakkındaki soruları hayranlıkla yanıtladı.

Drake’i “komik bir baba” olarak tanımlayan Adonis, “Pek çok şaka yapıyor” diye ekledi.

Adonis, arkadaşlarına gelince, “bana karşı gerçekten iyi olan” arkadaşları olduğunu ve en iyi arkadaşlarının “bana karşı iyi olduğun için” ondan hoşlandığını söyledi.

Adonis ayrıca babasının sevgiyi hissetmesini sağlar. Drake mikrofonun başına oturduğunda oğlunun sevgisini ne kadar ifade ettiğini anlattı.

“Kesinlikle her zaman benimle titreşiyor, bana bir baba, bekar bir baba olarak ne kadar harika olduğumu söylüyor” dedi. “Yani belki de bir mesaj iletmeye çalışıyordur.”

Sadece iki hafta önce, baba-oğul 75. doğum günü partisinde birlikte kaliteli zaman geçirdiler. Sandy Graham, Drake’in annesi. “One Dance” rapçisi, olayı Instagram’da içten bir mesajla ve uyumlu gri takım elbiseli Adonis ile kendisinin ortak bir selfie’siyle kutladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364867/drake-s-5-year-old-son-adonis-steals-the-show-in-must-see-interview-with-rapper?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir