Drake ve Eski Bernice Burgos’un Sahne Arkasında Buluşması: Fotoğraf – Hollywood Life


Drake ve Eski Bernice Burgos'un Sahne Arkasında Buluşması: Fotoğraf - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Benjamin Lozovsky/BFA/Shutterstock

Drake eski sevgilisiyle rahat bir fotoğraf çektikten sonra hayranları kaşlarını kaldırdı Bernice Burgos 18 Temmuz Salı günü. “Hotline Bling” hit yapımcısı, Instagram Hikayeleri sahne arkasında takılan çiftin fotoğrafını paylaşmak için Hepsi Bir Bulanıklık New York’taki Barclays Center’da turne konseri. 2015 yılında bir araya gelen yıldızlar, birbirlerine sarılıp fotoğrafa gülümserken yeniden bir araya gelmekten mutlu görünüyorlardı.

Karşılaşma, Drake’in duygularında ve eski zamanları anımsatıyor gibi görünüyordu, sahne arkası görüntüsünü takip ederken, bir tanesini geri çekerek ve Bernice. Drake, 2015’te bir Avustralya kaçamağı sırasında havuz başında uzanmış iki yıldızın fotoğrafının yanı sıra gülen bir emoji ve “@realberniceburgos ile bir ömür önce” başlığını ekledi.

Drake’in hayranları yeniden bir araya gelmeyle kesinlikle heyecanlandı, ancak Drake’in rapçi ile sahne arkası toplantısının bir fotoğrafını paylaşması gerçeği gölgede kalmış olabilir. seksi kırmızı sadece bir gün önce, başına İnsanlar. Drake, fotoğrafın üzerine “Karım @sexyyred ile az önce tanıştım,” diye yazdı. Ayrıca konser sırasında “Pound Town” hit yapımcısına “bebek annesi” olarak atıfta bulunarak bağırdı. TikTok videosu.

Drake ve Eski Bernice Burgos'un Sahne Arkasında Buluşması: Fotoğraf - Hollywood Life
Drake ve Bernice 2015’te tekrar bir araya geldiler. (Image Press Agency/NurPhoto/Benjamin Lozovsky/BFA/Shutterstock)

Hayatında birden fazla kadından bahsetmesi, Drake için yeni bir şey değil, çünkü sık sık aşk söylentileri hakkında rap yapıyor. bu Degrassi Jr. Yüksek oyuncunun aşk listesi, şu gibi aydınlatıcıları içerir: Teyana Taylor, Taraji P. Henson, Serena Williams, Rita Ora, Blac Chyna, kehribar gülZoe Kravitz ve Bella Hadid- Sadece birkaç isim.

Bu arada Bernice, TI 2018’de Drake ile olan ilişkisinden sonra. Bildirilen ayrılıkları sırasında, ÖZEL bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşamı TI’nin karısıyla işleri halletmesine rağmen Bernice’in onu unutmadığını Tameka “Küçük” Harris. Bernice TI’yi asla atlatamadı, her zaman onu düşünüyor ve hala ona aşık,” diye detaylandırdı içeriden. “Bu yüzden ona sahip olamıyorsa tıpkı onun gibi birini istiyormuş gibi hissediyor. Bernice seksi, başarılı bir rapçi ve hatta ona bir prenses gibi davranılmayı hak ettiğini düşündüğü şekilde davranacak bir atlet arıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/drake-ex-bernice-burgos-backstage-reunion-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir