Drake, NYC Konserinde Sahneye Vape Fırlayan Hayranına Tepki Verdi: Video – Hollywood Life


Drake, NYC Konserinde Sahneye Vape Fırlayan Fana Tepki Verdi: Video


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Drake36, 20 Temmuz’da Brooklyn, New York’taki Barclays Center’daki performansı sırasında bir fanın sahneye bir vape kalemi fırlatmasından sonra neredeyse soğukkanlılığını kaybediyordu. Konser mekanının resmi TikTok hesabı videoyu paylaştı konuklara vapingin yasak olduğunu hatırlatmak için. Artık viral olan anda, “One Dance” hit yapımcısı sahnedeyken hayranı çarptı. “Buraya sigara mı attın? Hadi. Bunu kim attı? Elektronik sigarayı kim attı?” diye sordu rapçi seyirciye.

@barclayscenter

Hatırlatma: Barclays Center içinde elektronik sigara kullanamazsınız #drake #barclayscenter #konser

♬ orijinal ses – Barclays Center

Birkaç dakika sonra Drake, fanın yaşam ahlakını sigara içme cihazını sahneye attığı için eleştirdi. “Hayatı ciddiye almanın hiçbir yolu yok [sic] Bu elektronik sigarayı alıp seninle kahrolası Barclays Center’da sigara içeceğimi sanıyorsan,” dedi mikrofona. “Yapman gereken bazı gerçek hayat değerlendirmeleri var.” 36 yaşındaki daha sonra mini vape kalemini tekmeledi ama onu almaya devam etti. “Seninle Barclays’te elektronik sigara içeceğimi düşünerek bu boktan limon-naneli elektronik sigarayı buraya atıyorum,” diye ekledi.

Vape fiyaskosunun videosu yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medya, Hollywood gönül yarası hayranlarının çoğu tepki vermek için yorumları aldı. Bir hayran, “Toronto ona bununla çıktı,” diye şaka yaptı. twitterdiğer yandan katma“Bu aileler neden [sic] bir şeyler fırlatmak mı?” Bu arada bir hayran, “gerçek hayat değerlendirmesi” yorumu konusunda Drake ile aynı fikirde olmak için araya girdi. “Eğer hiç tbh içersen, yapman gereken bazı gerçek hayat değerlendirmeleri var,” onlar kaleme alınmış.

Drake, sahneye elektronik sigara atan hayranına tepki gösterdi
Drake, NYC konseri sırasında sahneye vape kalemi fırlatan bir hayrana tepki gösterdi. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Barclays Center’ın TikTok takipçilerinin çoğu da o an hakkında kendi yorumlarını eklemek için gönderiye seslendi. Bir hayran “Tadını okuma şekli” diye alay ederken, bir diğeri “çok küstah” diye ekledi. Drake’in birkaç hayranı, videoyu izledikten sonra elektronik sigarayı bırakmaya karar verdiklerini söyleyecek kadar ileri gitti. Bir TikTok hayranı, “bu günden itibaren istifa ediyorum” dedi ve bir saniye, “bu tiktok’tan sonra bunu bir daha asla yapmayacağım” yazdı.

Vape snafu, Grammy ödüllü sanatçıya Chicago’daki konseri sırasında bir cep telefonunun çarpmasından sadece iki hafta sonra meydana geldi. Drake turnesine duygusal bir baladla başlarken, bir hayran şarkıcı sahnedeyken doğrudan ona telefon fırlatmayı tercih etti (şu sahneyi izleyin: video burada). Telefon, Drake’ten sekip yere düşmeden birkaç dakika önce karnına ve koluna çarpmış gibi görünüyordu. Drake anı kabul etmemeyi seçti ve tek bir ritmi bile kaçırmadan şarkı söylemeye devam etti. Her iki olay da seyircilerin sahnede sanatçılara nesneler fırlattığı son trendin ortasında gerçekleşti. Bunu deneyimleyen diğer A-lister’lar arasında şarkıcı bebe rexhapop ikonu P!nkrapçı lattove dahası.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/drake-reacts-fan-threw-vape-onstage-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir