Drake Kalkış Cenazesi Sırasında Duygusal Konuşma Yapıyor: Video – Hollywood Life


Kalkış ve Drake


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Ejderha36 yaşındaki yas tutanlar arasındaydı Çıkarmak‘nin 11 Kasım 2022 Cuma günü Atlanta, Georgia’daki Life of Life anma töreninde kişisel bir ayrıntıyı paylaşma fırsatı buldu. gibi büyük isimler Justin Bieber, Alicia Keys, ve daha fazlası performans gösterecek şekilde ayarlandı, klibi Twitter’a yükleyen gizli bir hayran tarafından videoda konuşurken yakalanan “Money In The Grave” rapçisiydi. Drake, cümlenin ortasında başlıyor gibi görünen bir video klipte minberden “Sonsuza kadar dengeli,” dedi.

Daha sonra, Cadılar Bayramı gecesi Teksas’ta bir silahlı çatışma sırasında kurşun yaralarından ölen Takeoff hakkında fark ettiği bir nüansa girdi. “Gözlüğünü ne zaman çıkarsa, onda sevdiğim bir şey vardı. Etrafımızda ne olup bittiği önemli değil, her zaman gözlerini kısmak gibiydi. Ama sanki gözleri tamamen açıktı.

Drake daha önce, sonraki rapçiye haraç ödemek için Instagram’a gitmişti. “Hepimizin dünyayı birlikte gördüğümüz ve dokunduğumuz her şehre ışık getirdiğimiz en güzel anılara sahibim. “Şimdilik buna odaklanacağım 😔 rahat uyu adamım Take 🚀.”

1 Kasım sabahı erken saatlerde bir kavga çıktığında, kalkış Houston’daki bir bowling salonundaydı. Öldüğünde sadece 28 yaşındaydı. Ölümcül vurulma haberi (bildirildiğine göre quavoasistanı Joshua Washington yaralandı,) rap topluluğunu ve genel olarak müzik endüstrisini salladı.

Drake ve Kalkış
Drake ve Kalkış (Shutterstock)

Eski Destiny’s Child üyesi Kelly Rowland haberi takip eden saatlerde şokunu dile getirmek için Instagram hikayelerine gitti. “Ailesini dualarımda tutuyorum! Söz yok…” diye yazdı. Rapçı Ja Kuralı Twitter’a yöneldi. “Rip Takeoff… bu saçmalık DURMALI… arkadaşlara ve aileye sevgi gönderiyor.” Ve Beyonce kişisel web sitesinin açılış sayfasını Takeoff’un bir fotoğrafıyla değiştirdi. “Rest In Power”, kendi adının yanına yazdı, Kirsnick Khari Topu ve 1994-2022 yılları.

Gucci YeleMigos albümünde yer alan Kültür II üzüntüsünü de dile getirdi. “Bu kalbimi kırdı 💔” diye yazdı. “Huzur içinde yatsın.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/11/drake-emotional-speech-takeoff-funeral-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir