Drake Gönderileri Taylor Swift Fotoğrafı ve Hayranları İşbirliği İstiyor – Hollywood Life


drake taylor hızlı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP

Ejderha 18 Nisan’da bir dizi fotoğraf paylaşmak için Instagram’a gitti, ancak özellikle hayranlarının uğuldadığı bir fotoğraf var. Söz konusu görüntü, Drake’in Taylor Swift boynuna dolanmış bir kolla. Şarkıcı, elleriyle Drake’in kolunu tutarak kucaklamayı kucaklıyor. Drake, fotoğraf galerisine “Sıkı çalışmanın anlamını anlamayacak kadar yumuşak” dedi.

Fotoğrafın yorumlar bölümü, hayranların Taylor/Drake işbirliğinin gelip gelmeyeceğini merak eden yorumlarıyla hemen doldu. Ne de olsa, Taylor ilk altı albümünü yeniden kaydediyor ve yeniden yayınlarla birlikte, daha önce hiç duyulmamış bazı şarkılar üzerinde müziğin en büyük sanatçılarından bazılarıyla birlikte çalıştı. İtibaren Chris Stapleton ile Maren Morris, Phoebe Bridgers, Keith Urban ve dahası, Taylor’ın yeniden kayıtlarında şimdiden bir sürü büyük isim var. Kırmızı ve Korkusuz. Dört albümü daha varken, Drake öne çıkan sanatçılarından biri olabilir mi?!

Bu, olası bir Drake/Taylor işbirliği hakkında ilk kez vızıltı değil. Ekim 2016’da, ayrıldıktan kısa bir süre sonra Tom HiddlestonTaylor, Drake’in 30. doğum günü partisine arkadaşlarıyla katıldı. Drizzy, daha sonra Instagram’da Taylor ile bir fotoğraf yayınladı ve bu, ikisinin birlikte bir şeyler pişirdiği yönünde spekülasyonlara yol açtı. Ancak bundan kısa bir süre sonra, Taylor ünlü bir şekilde neredeyse bir yıl boyunca saklandı ve hiçbir şey ortaya çıkmadı.

2019 yılında albümünü çıkardı. Sevgilive kayıt için promosyon yaparken üzerinde Drake iğnesi olan bir kot ceket giydi. Yine hayranlar, “Paskalya yumurtası”nın Drake’in albümde yer alacağı anlamına geldiğine ikna oldular. Anlaşıldığı üzere Taylor, albümün açılış parçası “I Unuttuğunu Unuttum”da Drake’e atıfta bulundu, “ve senden uzaklaşamadım, duygularımda Drake’ten daha fazla, yani sen.”

Her iki durumda da, bu ikisinin açıkça dostane bir ilişkisi var ve Taylor 2022 boyunca fark edilir şekilde ÇOK sessizdi. Bir sonraki yeniden kaydedilmiş albümünü henüz paylaşmadı ve piyasaya sürülmesinden bu yana beş aydan fazla zaman geçti. Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu). Yine de bu Drake fotoğrafı ilk gerçek ipucu olabilir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/drake-taylor-swift-photo-collaboration-rumors/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir