Drake, 42 Nişan Yüzüğünden Yapılan Pırlanta Kolyeyi Açıkladı – Hollywood Life


Drake


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: iki göz fotoğrafı / MEGA

Drake, 36, geçmişinden tüm kadınları onurlandıran inanılmaz bir mücevher parçasına sahip – 42 tanesi, spesifik olarak. bu aşık erkek şarkıcı, eski ortaklarına asla teklif etmediği 42 nişan yüzüğünden yapılmış özel bir elmas kolyeye sahipti. adı verilen kolye “Önceki Anlaşmalar” mücevher tasarımcısı tarafından açıldı Alex Moss 12 Aralık’ta aşağıda görülebilen bir Instagram gönderisinde.

Alex’in videosu, kolyenin 14 ay boyunca 351.38 karat pırlanta ve 18K beyaz altınla monte edildiğini ortaya çıkardı. “İmkansızın sınırında, 14 aya yayılan bir keşif gezisi. Videoda bir dış ses, her elmas eli yalnızca mükemmelliğe uyacak şekilde seçilir, denetlenir, dedi. “Kartal pençesi tekniği kullanılarak her bir taş titizlikle yerleştirildi.”

Altyazıda Alex, Drake’in geçmişinden 42 kadına asla evlenme teklif etmemesine atıfta bulunarak “Önceki Nişanlar” kolyesinin “düşündüğü ama asla yapmadığı her zaman için” olduğunu açıkladı. Göre ABD Haftalık, Drake, performansı sırasında kolyeyi taktı. Lil Bebek9 Aralık’ta Atlanta’daki konseri.

Drake
Drake (Fotoğraf: twoeyephotos/MEGA)

Drake’in geçmişte romantik bir bağ kurduğu kadınlardan bazıları şunlardır: Jennifer Lopez, Teyana Taylor, Taraji P. Hensondansçı Maliah Michel, Serena Williams, Rita Ora, Cyn Santana, Tatiana Ali, Blac Chyna, Bernice Burgos, kehribar gül, Zoe Kravitzve Bella Hadid – Sadece birkaç isim. Unutulmaz bir şekilde çıktı Rihanna 2009’dan 2016’ya kadar aralıklarla. Drake’in ilişki kurduğuna dair söylentiler bile vardı. kim Kardashian. Ayrıca Kim’in kız kardeşiyle de bağlantılıydı. Kylie jenner 2019’da, söylentili ilişkiyi ikisi de kabul etmese de.

Drake, Fransız ressam ve eski modelle aşk yaşadı Sophie Bressauxoğlunun doğumuyla sonuçlandı Adonis Ekim 2017’de. Drake, rakibine kadar oğlunun varlığını bir sır olarak sakladı. Puşta T onu ifşa etti. Drake söyledi rap radarı 2019’da, kendisini hamile bıraktıklarını iddia eden kadınların geçmişi olduğu için başlangıçta babası olup olmadığından emin değildi. HollywoodYaşamı daha önce bir kaynaktan Drake ve Sophie’nin “kesinlikle ortak ebeveyn” olduklarını ve başka bir şey olmadığını öğrenmişti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/drake-diamond-necklace-engagement-rings-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir