Drag Race Sneak Peek: Sugar’ın Ortadan Kaldırılmasından Sonra Baharat Spiralleri


söz konusu olduğunda Şeker ve baharather şey güzel değil.

27 Ocak’a özel bir gizli göz atmada RuPaul’un Drag YarışıSpice, geçen haftaki kafa kafaya dudak senkronizasyonu savaşında ikizi Sugar’ı ortadan kaldırdıktan sonra sersemlemiş durumda.

Spice günah çıkarırken “Bu çok üzücü” diyor. “Artık ona sahip olmayacağım. Kulağa çok dramatik geliyor ama bizim için çok şey ifade ediyor. Bu aramızdaki çok özel bir bağ. Sadece ona kocaman sarılmak ve onun da bana söylemesini istiyorum. iyi olacak.”

Yarışan ikizlerin ilk seti olarak Kısa mesafeli araba yarışı franchise tarihinde, Sugar ve Spice çoktan izlerini bıraktı ve Spice, Sugar’ın yokluğunda devam etmeye ant içer.

“Bunu onun için yapmamı gerçekten istediğini biliyorum” diyor. “Bunun benim için zor olacağını biliyorum ama bunu sadece kendim için değil, onun için de yapmayı kendime borçluyum. Aklımın bir köşesinde kalmamı sağlayacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362552/lessigreaterrupaul-s-drag-racelessigreater-sneak-peek:-spice-starts-%22spiraling%22-after-sugar-s-elimination?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir