Dr. Pimple Popper’ın Cilt Bakımı Temelleri ile Yaz Aralarından Kaçının


Dr. Pimple Popper ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Dr. Pimple Popper, SLMD Skincare’in sahibidir. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Biraz eğlenmeden önce yaz güneşini düşünün.

Dr. Sivilce Popper (AKA Dr. Sandra Lee) TLC’ye geri döndü ve hastasının en büyük cilt sorunlarının üstesinden gelmeye hazır. Ancak ofise gitmeden önce, kurul onaylı dermatolog, sıcak ayların cildinizi mahvetmemesini sağlamak için ipuçlarını paylaşıyor.

“Kişisel cilt endişenize hitap eden denenmiş ve gerçek kanıtlanmış bileşenleri arayın; işte bu, zor kazanılan paralarınızı ve savurganlığınızı park etmeniz gereken yer” dedi sadece E! Haberler. “Örneğin, cildiniz kuruysa, gece kullanımı için daha ağır bir nemlendiriciyi tercih edebilirsiniz. Cilt bakımı çok kişiseldir, ancak tüm cilt tipleri ve tonları için kutsal kase, güneş kremi!

Doktorun emrine uyma zamanı! Dr. Pimple Popper’ın yaz ayları ve sonrası için seçtikleri bazılarını görmek için okumaya devam edin.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337470/avoid-summer-breakouts-with-dr-pimple-popper-s-skincare-essentials-under-36?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir