Dört Evliliği Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Raquel Welch e 2008 GQ Yılın Adamları Partisine geldi


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: PORKY/©2008 RAMEY FOTOĞRAFI

  • Raquel Welch 1960’ların ortalarında ün kazandı ve düzinelerce filmde rol aldı.
  • 1967 yapımı İngiliz filminde az giyimli bir mağara kadınını oynadıktan sonra bir seks sembolü haline geldi. MÖ Bir Milyon Yıl
  • Raquel hayatı boyunca dört kez evlendi ve iki çocuğu oldu.

raquel welch 1966 yapımı filminin ardından 1960’ların en büyük aktrislerinden biri oldu. Fantastik Yolculuk. Filmin başarısının ardından, 1967’ler gibi bir dizi büyük filme imza attı. göz kamaştırıcı1968’ler Bandolero!ve 1969’lar 100 Tüfek. Artı, 1966’larda ünlü bir deri bikini giyen seksi bir mağara kadını rolü MÖ Bir Milyon Yıl onu küresel bir seks sembolüne dönüştürdü. 1975’te, Constance de Bonacieux rolüyle Komedi/Müzikal Sinema Filminde En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre’yi kazandı. Üç silahşörler.

82 yaşındaki Raquel, verimli bir kariyere sahip olmasına rağmen, özel hayatında o kadar şanslı değildi. Raquel hayatında dört kez evlendi: James Welch 1959 ile 1964 arasında, Patrick Curtis 1967’den 1972’ye kadar, André Weinfeld 1980 ile 1990 yılları arasında – en uzun birlikteliği – ve Richard Palmer 1999’dan 2004’e kadar. İkonik aktris, “Kendi yöntemlerime fazla bağlıyım” dedi. İskeleler Morgan onun üstünde Hayat hikayeleri 2015’te neden kalıcı aşkı bulamadığı hakkında gösteri. “Yaptığım işi seviyorum, aslında kendim olmaktan zevk alıyorum ve bu işten çok iyi para kazanıyorum ve mutluyum. Bir erkeğe sahip olmak zorunda değilim.

Aşağıdaki yıllarda Raquel’in evlendiği dört adamla tanışın.

Raquel Welch e 2008 GQ Yılın Adamları Partisine geldi
Raquel Welch e 2008 GQ Yılın Erkekleri Partisi’ne geliyor (Fotoğraf: PORKY/©2008 RAMEY PHOTO)

James Welch

James ve Raquel lisede sevgiliydiler. 2010 anılarında Raquel: Bölünmenin Ötesinde, aktris, kendi deyimiyle “Jim” e o kadar aşık olduğunu ve dikkatinin çılgınca derslerinden dağıldığını hatırladı. “Onu gördüğüme her zaman sevinmiştim ve sırf heyecandan anlamsızca gevezelik ederdim. Öte yandan, neredeyse hiçbir şey söylemedi! Olsaydı, ne kadar az ortak yönümüz olduğunu keşfedebilirdim. . . ama liseli kız Jim’e olan aşkım beni onun hayallerimin adamı olduğuna inandırdı,” diye hatırladı. ABC Haberleri. “Ve bazı yönlerden öyleydi. Yine de yıllar sonra muhtaç olduğumu fark ettim ve bu Jim’e onda olmayan bazı özellikleri yansıtmama neden oldu.”

Raquel, James ve Tahnee Welch
Raquel, James ve Tahnee Welch (Fotoğraf: DMI/The LIFE Picture Collection/Shutterstock)

Çift, liseden kısa bir süre sonra Raquel’in babasının isteklerine karşı Las Vegas’ta evlendi. “Jim’le evlenerek, kendi kişisel tatminim için ve babamın isteklerini hemen hemen hiçe sayarak bir şeyler yapıyordum,” diye açıkladı. “Beklemediğim şey, bir dizi olayın nasıl bir araya gelip hayatımı sonsuza dek karmaşık hale getireceğiydi. Jim ve ben birlikte bir apartman dairesine yerleşiyor ve evli hayatın gerçekleriyle uğraşıyorduk: o bir iş arıyordu ve ben de yemek tarifleri ve temizlik ürünleriyle ilgili ipuçları için günde on kez annemi arıyordum.

Ayrıca ilk hamileliğinin bir kaza olduğunu ve kariyer hırslarını tamamen rayından çıkardığını açıkladı. “Yakın çevremin çoğu, planlarımın rotadan bu kadar saptığını görünce şok oldu. Ama kadınsı ruhumun kalbinde hala birlikte olmamızın kaderinde olduğunu hissettim,” diye yazmıştı çocuksu aşkını. “Bağlılığımı sarsmak için biraz mide bulantısından fazlası gerekir. Bu şeyi halletmek zorundaydım. Ve ne mutlu ki iki sevimli, sağlıklı çocuğumuz oldu.” Raquel ve Jim’in oğlu, Damon Welch1959 doğumlu. Kızları, Latanne “Tahnee” Welch1961 yılında doğdu.

Patrick Curtis

Raquel Welch ve Patrick Curtis
Raquel Welch ve Patrick Curtis 1960’larda bir uçağa biniyor (Fotoğraf: Ted Blackbrow/Shutterstoc)

Raquel, ana şöhretinin başlangıcında Hollywood yapımcısı Patrick Curtis ile evlendi. Çift 1965’lerde çalıştı Sallanan Bir Yaz birlikte ve düğümü iki yıl sonra Paris Belediye Binası’nda bağladı. 1972’de ayrıldılar ve Raquel’in en kısa evliliği oldu. Patrick, Kasım 2022’de 83 yaşında öldü.

André Weinfeld

Raquel Welch ve Andre Weinstein 1982'de fotoğraflandı
Raquel Welch ve Andre Weinstein 1982’de fotoğraflandı (Fotoğraf: John Barrett/PHOTOlink/ MediaPunch)

André Weinfeld, Raquel’in kalbini çalan ikinci film yapımcısıdır. Çift 1980 yılında evlendi ve 10 yıl birlikte kaldı. André, “Çok mutlu bir evliliğimiz vardı,” dedi. Haftalık Daha Yakın 2015 röportajı sırasında. “Bugün, Hollywood evlilikleri üç ay sürüyor ve bu uzun kabul ediliyor” diye ekledi. Ayrıca, New York’ta kaldığı için evliliklerini sona erdiren şeyin uzun mesafeli yaşamaları olduğunu da kaydetti. Cennette Sorun aktris Los Angeles’a geri döndü.

Richard Palmer

Raquel Welch ve kocası Richie Palmer 2000Çeşitli - 2000
Raquel Welch ve kocası Richie Palmer 2000 yılında gülümsüyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Richard Palmer, Güney Kaliforniya’daki dört lokantada New York tarzı pizza servis eden bir pizzacıydı ve biri yoldaydı. New York Postası 2000 yılında onunla röportaj yaptı. Satış noktasına göre, New Yorklu ve Hollywood yıldızı 1996’da bir partide tanıştı. Üç yıl sonra koridorda yürüdüler. “Karım yaşayan bir efsane,” diye övündü. “Dövüşlerde harika koltuklar alıyorum. Nereye gitmek istersen oraya gidersin. Bu harika.” Ne yazık ki, avantajları 2004’te boşandıklarında sona erdi.

Raquel’in Neden Bu Kadar Çok Başarısız Evliliği Oldu?

Raquel, 2015 sohbetleri sırasında Piers Morgan’a, şöhreti nedeniyle evliliklerinin uzun sürmediğini açıkladı. “Başlangıçta bundan hoşlanıyorlar, hepimizin yaptığı tüm çekiciliği ve dansı seviyorlar, ama birlikte bir yere gittiğimizde odaklanılan kişi olmamdan pek hoşlanmıyorlar.” dedi.

İlişkiler nasıl başlamış ve sona ermiş olursa olsun, Raquel kocalarının her birini sevdiğini söyledi. “O adamların hepsine karşı gerçek hislerim vardı. O zamanlar yasal olarak aşık olduğumu ve birlikte harika bir hayat kurabileceğimizi düşünmüştüm ama bu kartlarda yoktu” diye açıkladı.

Ayrıca Piers’e, bekar olmaktan tamamen “içerik” olduğuna dair güvence verdi. “Çok hoş, güzel bir hayatım varmış gibi hissediyorum,” diye düşündü. “Köşede tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Beni o kadar rahatsız etmiyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/raquel-welch-husband-marriages-4986264/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir