Dorit Kemsley ve Crystal Kung Minkoff Dövüşü – Hollywood Life


Dorit Kemsley


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Kristal Kung Vizon sesinin duyulmasını istedi Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları. 25 Mayıs Çarşamba günü Bravo’da yayınlanan bu haftaki yeni bölümde Crystal seslendi. Dorit Kemsley duygularını geçersiz kıldığı ve kendisini “ilgisiz” hissettirdiği için. Ancak korkunç bir haneye tecavüzden çıkan Dorit, ikinci sezon Housewife ile şiddetle karşı çıktı. “Bu doğru değil Crystal,” diye yanıtladı Dorit. “Bu doğru değil.”

“Öyle,” diye karşılık verdi Crystal. “Gerçekçi ol.” Dorit, Crystal’a “aklını kaçırmış” olup olmadığını sorduğunda işler daha da kızıştı. Garcelle Beauvais Crystal’ı savunmak için devreye girdi. Garcelle, “Böyle hissediyor,” dedi. “Yine, onun nasıl hissettiğini doğrulamıyorsun.” Ama yine de Dorit, Crystal’ın duygularını “anlamaya çalıştığında” ısrar etti.

Daha fazla ileri geri gittikten sonra, Crystal, Dorit’in başından geçenler yüzünden savaşı bitirmek istediğine karar verdi. Crystal, dahil olmak üzere diğer oyuncu arkadaşlarına ayrıldığını duyurdu. Sutton Stracke, Kyle Richardsve Erika Jayne. “Burası benim için güvenli bir yer değil. Bu yerde kendimi iyi hissetmiyorum, ”diye paylaştı Crystal.

Dorit Kemsley
Dorit Kemsley (Fotoğraf: Bravo)

Dorit özür dilemeye çalıştı ama Crystal hem ona hem de Kyle’a saldırmaya devam etti. “Siz, anlamadığınız sürece birinin duygularını asla doğrulamayacaksınız,” diye açıkladı. “Gerçek bu. Size nasıl hissettiğimi anlatmak için geçmişim ve acım hakkında çok şey ifade ettim ve siz dinlemiyorsunuz. umursamıyorsun.” Dorit ve Kyle onu teselli etmeye çalışırken, Crystal her şey “çok dramatik” olduğu için ayrılmaya çalıştı. Garcelle, kadınlara onu dinlemediklerini bir kez daha hatırlattı. Bu arada, yeni ev hanımı Diana Jenkins Crystal’ın “koruması” olduğunu söyledi, o da ayrılmak için ayağa kalktı.

Crystal, Dorit’e, “Sesi duyulmuyorum,” dedi. “Başka nasıl açıklayacağımı bilmiyorum.” Diana, Crystal’ı binadan dışarı çıkardı, diğer kadınlar az önce ne olduğu konusunda sersemlemiş halde kaldılar.

Daha fazla istemek? Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Bravo’da her Çarşamba saat 20:00 ET’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/rhobh-dorit-kemsley-crystal-kung-minkoff-fight-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir