Dorit Kemsley, Mauricio Umansky’nin ‘WWHL’ Hakkındaki Hile Söylentilerine Tepki Verdi – Hollywood Life


Dorit Kemsley46, oturdu Andy Cohen54 ve Garcelle Beauvais55, 21 Eylül’de iddia edilen ilişkisine dair söylentileri ele almak için Mauricio Umansky52. Bölüm sırasında Olanları Canlı İzle, Dizinin hayranları, Dorit’in hemen itiraz ettiği hile söylentileri hakkında ne düşündüğünü Dorit’e sordu. “Yani, ne hissettiğimi sanıyorsun? Tatlım, dinle, bir şey çok gülünç olduğunda, onu bir nevi ıskartaya çıkarıyorsun.” RHOBH dedi yıldız.

Dorit Kemsley, Mauricio Umansky ile bir ilişki olduğu iddiasıyla ilgili söylentileri kapattı. (panjur)

Ayrıca, kendisi ve kocası, Paul “PK” Kemsley55, yakın arkadaş Kyle Richards, 53 ve kocası Mauricio. Dorit, hayrana, “Sadece Mau, PK, Kyle ve ben, birlikte arkadaşız ve bu hiç bir şey olmadığı için akorları tutan bir şey ve birinin bu aşağılık söylentileri başlatması iğrenç,” dedi. Ayrıca, “Ama hava vermek istemiyorsun ama bence herkes bunun F kadar sinir bozucu olduğunu anlayabilir” diye ekledi. PK da seyirciler arasında en ön sırada oturuyordu ve bu konuya bizzat müdahale etmekten kendini alamadı! “Biftek varken neden çizburger istesin ki?” diye şakayla sordu.

Dorit ve Mau ile ilgili söylentiler ilk olarak eski RHOBH yıldız, Dana Wilkey. Gösteriye ilk kez ikinci sezonunda katılan Dana, Instagram iddia edilen ilişki hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için 14 Ağustos’ta. İkisi birlikte photoshoplanmış ve üzerinde “Hatırlanacak Bir İlişki” yazan sahte bir film afişi yayınladı.

RHOBH
Dorit Kemsley, Mauricio Umansky ve Kyle Richards, ‘RHOBH’ bölümünde. (Bravo)

Dorit, Dana’ya cevap vermekten çekinmedi ve iddiaya itiraz etmek için yorumlar bölümüne gitti. “Sana bir şey mi oldu kadın? Yoksa hayatında yapacak daha iyi bir şeyin olmadığı için çok mu mutsuzsun?” diye yazdı Dorit. Sonra ekledi, “Kesinlikle gördüğüm en susamış insanlardan birisin, sanırım bu kadar basit mi? Kyle ve Mau bizim arkadaşlarımız ve çocuklarım onlara amca ve teyze diyor. İğrenç bir yalan olduğunda çocuklarımın bunu görmesinin doğru olduğunu düşünüyor musun?” Dorit ayrıca, Dana’nın söylentiyi “para kazanmak” için kullandığını da alkışladı ve ondan “en azından biraz dürüst olmasını ve özellikle arkasında SIFIR gerçek olduğunu ve tüm amacınızın sadece SIFIR gerçek olduğunu bildiğinizde yanlış anlatılar satmaya çalışmayı bırakmasını istedi. insanları sebepsiz yere incitir.” İki çocuk annesi daha sonra Dana’nın hareketlerini “üzücü” ve “acıklı” olarak nitelendirdi.

PK ve Dorit 2015’ten beri evliyken, Kyle ve Mauricio 1996’da evlendikleri için yaklaşık 30 yıldır evliler. Kyle ve erkeği birlikte dört kızı paylaşıyor: Farrah Aldjufrie33, Portia Umansky14, Sofya Umansky22 ve Alexia Umansky26. Dorit ve PK’nin birlikte iki sevimli çocuğu var. Jagger Kemsley8 ve anka kuşu6.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/dorit-kemsley-slams-mauricio-umansky-cheating-rumors-wwhl-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir