Dorit Kemsley Ev İstilasından 1 Yıl Sonra Hala Terapide: Özel – Hollywood Life


Dorit Kemsley


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Üzerinden bir yıl geçti Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldız Dorit Kemsley46 yaşındaki iki küçük çocuğu ve kocası evdeyken korkunç bir haneye tecavüz ve soygunda silah zoruyla alıkonuldu. Paul “PK” Kemsley55 yaşında, iş için yurt dışındaydı. Dorit, bugün yaptığı ÖZEL röportajda bugün nasıl olduğuna dair bir güncelleme yaptı. HHollywoodYaşam de BravoCon.

Dorit Kemsley
Dorit Kemsley, 14 Ekim’de BravoCon 2022’de (Fotoğraf: Shutterstock)

“Terapideyim. Terapi için Tanrıya şükür,” dedi Dorit. Hayranlar, Dorit’in şu anki sezonunda Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme (EDMR) terapi seansına katıldığını gördü. RHOBHtravmayı atlatmasına yardımcı olmak için.

Beverly Beach kurucusu açıkladı HL şu anda “yoğun terapide” olduğunu ve “ve yakın zamanda terapiden çıktığımı görmüyorum” diye ekliyor. Dorit ayrıca zihinsel iyileşme sürecini “her seferinde bir gün” aldığını söyledi.

Dorit Kemsley
Dorit Kemsley 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’nde (Fotoğraf: Shutterstock)

Dorit’in Encino, CA konağı soyuldu, Bravo yıldızı ve çocukları jagger8 ve Anka kuşu, 6, 27 Ekim’de evdeydi. İddiaya göre Dorit, kimliği belirsiz üç erkek davetsiz misafire “Bebeklerime zarar vermeyin. beni öldürme. Ben bir anneyim” diyerek hayatı için yalvardı. Dorit, korkunç olayın ardından yaptığı bir Instagram gönderisinde soygun sırasında kendisinin ve çocuklarının zarar görmediğini doğruladı. Ayrıca şovdaki haneye tecavüz hakkında bazı ortak yıldızlarına da açıldı. Kyle Richards ve Erika Jayne.

“Bunun olduğunu düşündüm. Ben öleceğim. Tetiği çekecek ve sonra onların beni öldürmelerini ve sonra gidip çocuklarımı öldürmelerini hayal ettim, ”dedi Dorit, 12. sezon galasında Ev Kadınları arkadaşlarına. Kyle ve diğer hanımlar hemen bir terapiye girmesini önerdiler ve Dorit de kabul etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/rhobh-dorit-kemsley-therapy-home-invasion-bravocon-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir