Dorit Kemsley Barbados Tatilinde Pembe Bikini Giyiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Dorit Kemsley pembe bikini


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Dorit Kemsley Barbados’ta güneşte sırılsıklam tatilinde muhteşem vücudunu cimri pembe bikinisiyle sergilerken her zamanki gibi çarpıcı görünüyordu. 45 yaşındaki Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldız, yaza kocasıyla romantik bir kaçamak yaparak başlarken okyanus kıyısında dinlenirken fotoğraflandı Paul “PK” Kemsley.

Dorit Kemsley pembe bikini
Dorit Kemsley, Barbados kaçamağı sırasında cimri pembe bir bikini giydi (Backgrid)

Bravolebrity, inanılmaz fiziğini ve güneşten öpülmüş bronzluğunu sergileyen kendi Beverly Beach mayo serisinden seksi bir iki parça giydi. Dorit, yedi yıllık kocasıyla güneşte güneşlenirken makyajsızken yaşlanmayan güzelliğini gösterdi. Plaj sandalyelerinin etrafından dolaşırken, yırtık karın kasları ve uzun, ince bacakları teşhir ediliyordu.

Mayo tasarımcısının imzası olan sarı bukleler, gevşek, kumsal dalgalarla şekillendirildi. Realite yıldızı, bir çift koyu film yıldızı gölgesinin arkasına saklarken rahat görünümünü bir çift basit elmas küpe ve büyük bir sarkık güneş şapkasıyla tamamladı.

Dorit Kemsley pembe bikini
Gerçek yıldız, kıskanılacak figürünü mayoyla sergiledi (Backgrid)

Sarışın güzel, beyaz manşetli kollu uzun bej bir örtüyle öğleden sonra boş zamanlarına gelirken görüldü. PK mavi okyanus suyunda serinlemeye gitmeden önce telefonuyla ve kocasıyla biraz sohbet etti.

Evli çiftin kaçışı, Dorit’in Ekim 2021’de evinde silah zoruyla soyulmasından dokuz ay sonra geldi. Daha önce bildirdiğimiz gibi, iki çocuk annesi Encino Hills malikanesinde bir haneye tecavüz ve soygunun kurbanı oldu. Los Angeles polisi doğruladı HollywoodYaşam Kimliği belirsiz üç erkek davetsiz misafirin 22:50 civarında Dorit ve iki çocuğu olarak içeri girdiği sırada, jagger7 ve Anka kuşu, 5, uyuyorlardı. “Bebeklerime zarar verme. Beni öldürme,” diye yalvardı Dorit, davetsiz misafirlere, “Ben bir anneyim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/dorit-kemsley-pink-bikini-vacation-barbados-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir