Dorinda Medley ve Vicki Gunvalson, Feud Ortasında Nerede Durduklarını Açıkladılar


Dorinda, “Dinle, Blue Stone Manor herkesin zevkine göre olmayabilir, ki buna inanmıyorum – hemen hemen herkesin zevkine göre, burası muhteşem – ama o bundan hoşlanmadı,” dedi. “İyi haber şu ki, ilk bölümü izlediğimde ben olduğumu sandım çünkü o geldiğinde, başından beri orada olmaktan çok heyecanlanmadığını fark ettim. Ama bunun daha kapılardan önce olduğunu fark ettim. yani Berkshires herkese göre değil.”

Vicki’nin California havasının kırsal New England bölgesiyle uyuşmaması, onun zayıf bir stil anlayışına sahip olduğu anlamına gelmez. Vicki, “O benim evime hiç girmedi,” dedi. “Tabii ki tadım var.”

Bravo mezunları arasında çok fazla ekran dışı drama varken, daha fazlasının hazır olduğunu söylemek güvenli. Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisi sezon iki prömiyeri 23 Haziran Perşembe günü tavuskuşu.

E’lerine bakın! yukarıdaki röportajlardan daha fazlası ev hanımları Vicki ve Dorinda’dan kepçe.

(E!, Bravo ve Peacock, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335467/dorinda-medley-and-vicki-gunvalson-reveal-where-they-stand-amid-ultimate-girls-trip-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel