Donna D’Errico Pembe İç Çamaşırıyla Sadece Hayranlarının 1. Yıldönümünü Kutluyor – Hollywood Life


Donna D'Errico seksi elbise


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Sahil Güvenlik aktris Donna D’Errico, 55, OnlyFans’ta neredeyse bir yılını kutluyor! “Vay canına, ‘siteye’ üye olalı neredeyse bir yıl oldu ve itiraf etmeliyim ki her dakikasını seviyorum! Nefret yok, trol yok, drama yok – sadece kendim olmak için saf özgürlük. Pişmanlık yok bebeğim!” o yazdı yanında seksi instagram bebek pembesi iç çamaşırlarıyla kaplı bir kapı çerçevesine yaslanmış fotoğrafı. Aktris, müstehcen resimlerini paylaştığı için internet trollerinden tepki aldıktan sonra 2022 yazında siteye katıldı.

Donna’nın OnlyFans duyuru gönderisi Ağustos 2022’de geldi ve yanında kesikler bulunan mavi bir bodysuit içinde poz verdiğini gösterdi. Bir tuvalete oturdu ve baştan çıkarıcı bir şekilde tuvalet kağıdını boynuna dayadı. Altyazıda Donna, vücudunu sergilemekten utandığını kesin bir şekilde ifade etti ve kadınlara uygulanan çifte standartları dile getirdi. “İnsanlar o sitedeki herkesin müstehcen şeyler yaptığını düşünüyor. Ve düzgün bir sosyeteden herhangi biri orada bir hesap açmaya cesaret ederse, itibarına ve hatta belki de işine veda edebilir, ”diye yazdı uzun başlıkta. “Ah, bu çok üzücü bir bakış, şimdi zavallı kıza bakıyor.”

“Bütün bu ünlüler burada IG ve Twitter’da çıplak ve üstsüz fotoğraflarını paylaşıyor ve önemli yerlerini elleriyle kapatıyorlar. Boom, vücut pozitifliği, güven ve güçlenme hakkında konuşan binlerce beğeni ve yorum ve işte gidiyorsun kızım! Sıcak! Ama aynı ünlünün aynı fotoğrafını çek ve onu kimin göreceğini kontrol edebileceği OF’ye koy ve şimdi iğrenç ve sert, ”diye bağırdı Donna. “İnsanlar beni öldürüyor.”

Donna, “‘Bu site’, birkaç büyük farkla diğerlerine oldukça benzeyen bir sosyal medya platformu,” diye ekledi. “Sansür yok ve zorbalık/nefret yok. Varım.”

İki çocuk annesi OnlyFans’a katılma kararı, Bağımsızlık Günü’nde vücudunu kırmızı, beyaz ve mavi bir bikiniyle sergilediği için kendini öne çıkardıktan sonra geldi. Yanıt olarak, beyaz ipli bir mayoyla bir sehpanın üzerinde poz verdiği bir fotoğrafını paylaştı. “Sana şaşıracağın bir şey söyleyeyim. Aslında tam anlamıyla ne istersem giyebilir ve yapabilirim, ”diye ateş etti.

Donna’nın OnlyFans hesabına abonelikler ücretsizdir ve hesabını tek başına yönetmekten gurur duymaktadır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/donna-derrico-onlyfans-pink-lingerie-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir