Donna & Chloe Mills ‘Hayır’ Kırmızı Halıda Öldürdü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Donna Mills


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Donna Mills TV’nin ikonik prime time sabununda drama kraliçesi olarak adını duyurdu Düğümün İnişi. Ve 81 yaşında mavi halıya vurdu Ürdün Soyma‘s Hayır, bir ekran güzelliği olarak hala üstün olduğunu kanıtlıyor. Donna, dantel detaylarla süslenmiş beyaz, özel dikim kapri-pantolon tarzı bir takım elbise giydi. Saçlarını yüzünün etrafında gevşek, dalgalı sarı bukleler halinde toplamıştı ve çift altın kolyeler, sarkan altın açıklama küpeler ve bej yüksek topuklu ayakkabılarla donatıldı.

Donna ve Chloe Mills
Donna ve Chloe fabrikaları, 27 Temmuz 2002’de ‘Nope’un Londra galası için geliyorlar (Anthony Harvey/Shutterstock)

Onun heykelsi kızı Chloe Mills27 yaşında, korse tarzı korsajlı, yüksek yırtmaçlı ve yandan sarma detaylı hoş bir yeşil ipek midi elbise modelledi. Etkileyici, benzer katmanlı altın kolyeler, bej platform topuklu ayakkabılar ve narin bir bileklik ile aksesuarlandırılmıştır. Chloe, doğal güzelliğini göstermek için saçlarını geriye doğru çekti.

Ek solo fotoğraflarda Donna, korkmuş görünen pozları şakacı bir şekilde yapıştırdı. Sarışın bomba kısa süre önce başka bir filmin ikonik görünümünden ödünç aldığını iddia etti. “Karakter Sandy’den mi? Gres bana benziyor mu İşte nedeni!” 19 Haziran’da, filmin deri ceket giyen baş karakterine dönüştüğünü gösteren bir videoya açıklama yaptı.

“Okula gittiğimi biliyor muydun? Jim Jacobs” 67 bin takipçisiyle paylaştığı klipte şunları söyledi: “Yazan Jim Jacobs Gres? Beni Sandy için model olarak kullanan Jim Jacobs mu? O zaman bilmiyordum ama yıllar sonra öğrendim – ben orijinal Sandyydim.”

Donna Mills
Donna Mills, 27 Temmuz 2022’de Londra’da. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Jim, 1970’lerin orijinal Broadway müzikalinin ortak yazarıydı. John Travolta ve Olivia Newton-John 1978’de film versiyonu. Donna en iyi manipülatif diva olarak hatırlanır Abby Cunningham CBS TV’lerde Düğüm İnişiefsanevi bir yan ürün Larry Hagman– liderliğindeki drama dizisi Dallas. 1980 ve 1989 yılları arasında neredeyse on yıl boyunca bu rolü oynadı. Şimdi, yeni korku hissi HayırBonnie Clayton adında bir karakteri oynuyor.

Donna, olağanüstü kariyerinin görünürde sonu olmadığını görüyor. “Şimdiye kadar harika bir kariyerim oldu” dedi. Günlük Canavar bu aydan daha erken. “Kendimi emekli görmüyorum. Mümkün olduğunca uzun süre çalışmak istiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/donna-chloe-mills-red-carpet-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir