Dolph Lundgren ve Nişanlısı Emma Krokdal Los Angeles’ta Ayak İşleri Çalışıyor – Hollywood Life


Dolph Lundgren ve Nişanlısı Emma Krokdal Los Angeles'ta Ayak İşleri Çalışıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Dolph Lundgren64 ve nişanlısı Emma Krokdal, 25, birlikte geçirdikleri son gezide rahat ve mutlu görünüyordu. Oyuncu ve güzellik, 5 Ağustos’ta Batı Hollywood bölgesinde birlikte ayak işlerini yürütürken Dolph için bir tişört ve şort ve Emma için kısa bir tişört ve şort da dahil olmak üzere siyah kıyafetler içinde uyum sağladı. ikisi de görünüşlerini spor ayakkabılarla tamamlarken.

Dolph Lundgren, Emma Krokdal
Dolph Lundgren ve Emma Krokdal birlikte ayak işlerini yürütürler. (arka plan)

Dolph ve Emma’nın son birlikteliği, farklı bir gezide görüldüklerinden beş gün sonra gerçekleşir. Batı Hollywood’da akşam yemeğine giderken el ele tutuşmuşlar ve anı yakalayan kameralara gülümserken şık kıyafetler giyiyorlardı. Dolph beyaz bir bluz, siyah pantolon ve siyah spor ayakkabıların üzerine ipeksi açık mavi bir ceket giyerken, Emma ise uzun kollu siyah bir üst, beyaz şort ve siyah topuklu ayakkabılar giydi.

Dolph Lundgren
Dolph Lundgren’in yürürken başka bir fotoğrafı. (arka plan)

Dolph ve Emma’nın romantizmi üçüncü yılında. İlki, sosyal medya yıldızıyla nişanlandığını ilk olarak Haziran 2020’de bir Instagram gönderisinde duyurdu. Yakında karı koca olacaklar ilk olarak 2019’da Emma’nın çalıştığı bir Equinox spor salonunda bir araya geldi ve kısa bir süre sonra çıkmaya başladı. Çift olarak ilk halka açık gezileri Ocak 2020’de Dominik Cumhuriyeti’ndeki Cana Dorada Film ve Müzik Festivali’ndeydi.

Dolph, Emma’ya olan aşkından bahsetti. Kas ve Sağlık geçen yıl. “Bu yaşta Emma gibi birine sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatımı değiştirdi ve umarım ona keşfetmesi ve biriktirmesi çok zaman alan yardım ve desteği verebilirim” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/dolph-lundgren-emma-krokdal-outing-los-angeles-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir