Dolores Catania Konuşuyor Teresa Giudice ve Joe Gorga Drama: Özel – Hollywood Life


Dolores Katanya


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Teresa Giudice50 ve Joe Gorga48, ikisi de BravoCon bu hafta sonu New York’ta, ama Joe kız kardeşinin düğününü kaçırdıktan sonra hiç etkileşime girmediler. Luis Ruelas 13. sezon finalinin çekimleri sırasında gerçekleştiği iddia edilen bir kavga yüzünden New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları. onların yardımcı yıldızı Dolores Katanya51, ile sohbet etti HollywoodYaşam BravoCon’da ve bize Joe ve Teresa’nın anne babalarından beri asla uzlaşamayacaklarını söyledi. ölüler.

Dolores Katanya
Dolores Catania (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

“Artık onları dinleyecek ebeveynleri yok. [or] Ebeveynlere cevap verecek ya da birlikte geçirecek tatiller, çünkü konuşmazsanız ebeveynlerinize zamanlarını ayırmazsınız, ”dedi Dolores bize ÖZEL. Gorga ve Giudice ailelerinin, Joe ve Teresa’nın ebeveynleri hala hayattayken “tatillerde, anlaşsalar da olmasalar da” birlikte olduklarını ve bunun “onları daha da yakınlaştırdığını” kaydetti.

Ama Teresa ve Joe annelerini kaybettiler. Antonia Gorga 2017 yılında ve babaları Giacinto Gorga 2020’de aile dinamiklerini değiştiren. Dolores, barışı korumak için ortak bir neden olarak ebeveynleri olmadığı için Joe ve Teresa’nın son kavgalarından sağ çıkıp çıkamayacaklarını bilmiyor.

“[Without their parents around], şimdi onları yakınlaştıracak kırılma noktasının ne olacağını bilmiyorum” diye açıkladı Bravo yıldızı. “İtici gücün ne olacağını bilmiyorum.”

Teresa Giudice
Teresa Giudice, Gia Giudice ve Joe Gorga (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Joe ile BravoCon’da da konuştuk ve o da onayladı HL ÖZELLİKLE şu anda ablasıyla “hiçbir ilişkisi” yok. “Konuşmadık. Her gün sadece günü yaşıyoruz” Melisa Gorga‘in kocası, BravoCon’da mutlu bir aile birleşimi olmayacağını onaylamadan önce söyledi.

“Bu hafta sonundan çok daha fazlasını düşünüyorum [is what it’s] alacak. Bu zor bir durum,” diye açıkladı Joe. “Artık yaşlandık demek istiyorum. Artık küçük çocuklar değiliz. Biz gençliğimizde değiliz ya da biliyorsunuz – o 50 yaşında. 48 yaşındayım. Biz yetişkiniz ve bundan çok daha akıllıyız ve bu devam ediyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/rhonj-dolores-catania-reacts-teresa-giudice-joe-gorga-drama-bravocon-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir