Dolly Parton, Eminem ve Daha Fazla Adlandırılan Rock & Roll Onur Listesi Üyeleri


9 ila 5 yaşınızın ortasında iyi haberlere hazır mısınız?

Dolly Parton Ne de olsa Rock & Roll Onur Listesi Vakfı’nın 4 Mayıs’ta açıkladığı sanatçı kategorisinde 2022 adayları arasında yer alan country şarkıcısı Rock & Roll Onur Listesi’nde olacak.

Sınıf ayrıca içerir Eminem, Lionel Richie, Duran Duran, Eurythmics, carly simon, Pat Benatar ve Neil Giraldo. Judas Priest ve Jimmy Jam ve Terry Lewis Müzikal Mükemmellik Ödülü kategorisindeki onur sahipleri ve Harry Belafonte ve Elizabeth Cotten Erken Etki Ödülü’nün sahipleridir. Allen Grubman, Jimmy Iovine ve Sylvia Robinson Ahmet Ertegün Ödülü’nün de sahipleridir.

Rock & Roll Onur Listesi Başkanı, “Bu çeşitli adaylardan oluşan grubun her biri, gençlik kültürünün sesi üzerinde derin bir etkiye sahipti ve rock & roll’un gidişatını değiştirmeye yardımcı oldu.” John Sykes bir basın açıklamasında söyledi. “Müzikleri nesiller boyunca ilerledi ve onu takip eden pek çok sanatçıyı etkiledi.”

Bu, bir sınıfta ilk kez altı kadın rolü sahneleneceği için tarih yazan bir andır. Tören, 5 Kasım’da Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329633/dolly-parton-eminem-and-more-named-rock-roll-hall-of-fame-2022-inductees?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın