Doja Cat Tıraşlı Başını Gösterir ve Kaşlarını Tıraş Olur: Fotoğraflar – Hollywood Life


doja kedisi


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Saç yok, sorun yok. doja kedisi26 yaşındaki Instagram Live’da vızıldayan saç modelini gösterdi. ayrıca kaşlarını tamamen tıraş etmek için bir ustura kullandı. Ölümcül hayranları, 4 Ağustos’taki şok edici videosuna tanık olmak için Instagram’a atladı. Doja, rengarenk bir kazak giyerken, kaşlarını kaldırmadan önce kafasını tıraş etme kararından bahsetti.

“Zaten hiç saçım olmayacakmış gibi hissediyorum. Saçım olmasını hiç sevmedim. Hayatımın başlangıcından beri bir kere bile ‘Bu harika’ dediğimi söyleyemem. Sadece saçım olmasını sevmiyorum” dedi. “Öyle Söyle” hit yapımcısı, kafasına peruk takarken “egzersiz yaparken çok bitkin” hissettiğini de açıkladı. “Antrenman yapıyor olurdum ama odaklanamıyordum çünkü nasıl göründüğümle daha çok ilgileniyordum. Ya da saçımın nasıl olduğunu ve saç derisine nasıl yapışmasını sağlayacağımı,” diye paylaştı Doja.

doja kedisi
Doja Kedisi (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Doja, kafasını tıraş etmesinin bu kadar uzun sürdüğüne “inanmadığını” itiraf etti. “Birincisi, ben saçımı uzatmam. Doğal olarak giymiyorum çünkü hoşuma gitmiyor. Bu sadece kabus, ahbap. Aştım.” Grammy Ödülü sahibi, yeni saç modelini “gerçekten beğendiğini” söyledi.

Doja, kaşlarına gelince, onları IG Live’da tamamen tıraş etmek için siyah bir ustura kullandı. Süreci izlemek için pembe bir kalp aynası kullandı. Doja, kaşlarını tıraş ederken rap müziği patlattı ve sonuçlardan hemen memnun kaldı. Ünlü şarkıcının IG’de 24 milyondan fazla takipçisi var, bu yüzden söylemek güvenli çok fazla Doja’nın olağanüstü dönüşümüne çok sayıda insan tanık oldu.

Doja, halka açık etkinlikler için tipik olarak muhteşem siyah saçları salladı. Ancak En İyi Pop İkilisi/Performans ödülünü kazandığı 2022 Grammy Ödülleri için saç modelini değiştirdi. Muhteşem bebek mavisi elbisesiyle birlikte dikenli sarı bir kabarık elbise giydi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/doja-cat-shaved-head-eyebrows-before-after-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir