Doja Cat, Noah Schnapp’ı Patlattıktan Sonra Binlerce Takipçisini Kaybetti


DM’lere düştü ve Doja Cat’nin takipçi sayısı da düştü.

Doja’nın Instagram takipçisinin, eleştirdikten sonra bir hit aldığı bildirildi yabancı şeyler yıldız Nuh Schnapp kendisinden rol arkadaşıyla ayarlamasını istediği özel bir konuşma yayınladığı için Joseph Quinn. Nuh’u harekete geçirdiğinden beri, Doja’nın Instagram profili yaklaşık 200.000 takipçi kaybetti. Los Angeles zamanları Sosyal medya istatistik şirketi Social Blade’den alınmıştır.

Öte yandan, outlet, Social Blade’e göre Noah’ın Instagram’ının aynı zaman aralığında neredeyse bir milyon takipçi kazandığını bildiriyor.

Şimdi, DM draması hakkında tazelemeye ihtiyacınız varsa, bilmeniz gereken her şey burada.

Noah, Doja ile Instagram Direct Messenger üzerinden yaptığı konuşmanın silinmiş ekran görüntüleriyle 6 Temmuz’da TikTok’a gitti. DM’de Doja, “Noah, Joseph’e hmu’yu söyler misin? Bekle hayır. Kız arkadaşı var mı?”

Noah yanıtladı, “LMAOO DM’lerine kayıyor.” Doja daha sonra cevap yazdı, “Instagram’ını veya Twitter’ını bilmiyorum. Kaydıracak bir DM’si yok.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337936/doja-cat-loses-thousands-of-followers-after-blasting-stranger-things-noah-schnapp-over-dms?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir