Doja Cat Canlı Sohbet Sırasında Yeni Tıraşlı Başını ve Kaşlarını Gururla Tanıttı


doja kedisi kesinlikle girmek isteyeceğiniz yeni bir görünüm sallıyor.

sırasında hayranlarla sohbet ederken 4 Ağustos’ta Instagram Canlı Yayını26 yaşındaki oyuncu, yeni tarzına “takıntılı” olduğunu açıklayarak yepyeni bir vızıltıya giriş yaptı.

“Zaten asla saçım olmayacakmış gibi hissediyorum” dedi. “Saç sahibi olmayı sevmiyorum. Saç sahibi olmayı hiç sevmedim. Hayatımın başından beri sana bir kez ‘Bu harika’ dediğimi söyleyemem. Sadece saçım olmasını sevmiyorum.”

“Get Into It” şarkıcısı ayrıca, özellikle programıyla, bakımın sürdürülmesi gereken çok şey olduğunu hissettiği zamanları da hatırladı.

“Çalışmaktan çok yorulduğumu hatırlıyorum” diye paylaştı. “Ne zaman trene gitsem – bir noktada bir antrenörüm vardı – ve peruk takıyor olurdum ve nemden dolayı yapışkanlaşıyor ve geri çekiliyorlar ve sonra kaymaya ve kafamdan soyulmaya başlıyorlardı. Bu inanılmaz yorucu şeyi yapıyor olurdum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340889/doja-cat-proudly-debuts-new-shaved-head-and-eyebrows-during-live-chat?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir