Doctor Strange 2 Tease’ın Oyuncuları Devam Filminde Neler Olacak?


Olsen, “Taraftarların bunu görmesi beni çok heyecanlandırıyor” dedi. “Wanda’nın yolculuğunun devam etmesini izlemeleri beni heyecanlandırıyor ve ondan sonra ne istediklerini bilmek istiyorum.”

Ayrıca filmin vizyona girmesi için heyecanlı olan yıldız Rachel McAdamsanimasyon Disney+ dizisinde karakterini yeniden canlandırdıktan sonra aşk ilgisi Christine Palmer olarak ikinci canlı aksiyon görünümünü yaptı. Farzedelim…?. Ve Palmer’ın herhangi bir süper gücü olmasa da, McAdams kadınların onlarsız da aynı derecede güçlü olabileceğine inanıyor.

McAdams, “Ekranda her türden farklı kadını göstermenin önemli olduğunu düşünüyorum, böylece her tür mümkün, böylece dışarıdaki her kız bir şeyle ilişki kurabilir” dedi. “Hepsinin bir erkeği dövebilecek, tekme, güçlü kadınlar olması gerektiğini düşünmüyorum. Her şey olabilirler. Yani, bence ne kadar çok kadın odaklı hikayeler anlatabilirsek, o kadar iyi ve her küçük kızı temsil etmeye yardım edin.”

Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange 6 Mayıs’ta gösterime girecek, sadece sinemalarda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329516/benedict-cumberbatch-and-elizabeth-olsen-tease-what-s-in-store-in-doctor-strange-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın