Do Revenge’in Kostümlerine Neden Bu Kadar Takınlıyız?


Morshead, filmin doruk noktasına ulaşan Kabul Partisi için Drea ve Eleanor’un göze çarpan görünümlerini yarattı.

“Bunun süper özel olmasını istedik,” diye açıkladı. Gece olacağını ve ateş, ışık ve kalabalık olacağını biliyordum. Peki, aynı zamanda gerçekten giyinmiş olacak bir kalabalığın arasından sıyrılmalarını nasıl sağlayabiliriz? Gerçekten yansıtabilecek bir şey istedim.”

Carla Bruni’nin bir görüntüsü, Drea’nın şaşırtıcı bir tasarım öğesi eklenmiş yeşil yanardöner elbisesi için ilham kaynağı oldu. Morshead, “Asistan kostüm tasarımcım beni Atlanta’daki güzellik malzemeleri mağazalarıyla tanıştırdı,” dedi, “inanılmaz ve bu elbiselerdeki zincirler aslında her biri 1,50 dolar olan iki kemer.”

Morshead, Eleanor’a gelince, “Androjen büyük beden bir takım elbise fikrini sevdim,” dedi. “Hala ‘Elbise ya da cüppe alacağım’ gibi olmak için fazla havalı. Mesela, elbette havalı bir takım elbise giyiyor ve onu çıkarabiliyor.”

“Bir gün uyandığımda ‘Turuncu fermuarlı. Turuncu fermuarlı bir şeyler yapmam lazım’ dediğimi hatırlıyorum” diye devam etti. “Kumaşçıya gittim ve 75 adet turuncu pantolon fermuarı aldım ve hepsini diktik ve sonra etrafına sardık ve bir tür korse üst yaptık.”

Ancak parlak lame kumaş bir kumardı, diye itiraf ediyor Morshead, ‘Birçok insan ‘Bilmiyorum, Alana’ gibiydi. Ben de ‘Biliyorum, korkunç olabilir’ dedim. Ama hadi yapalım, denememiz gerek!’ Tabii ki yaptık ve ‘İşte bu!’ dedik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346920/how-netflix-s-do-revenge-created-all-the-costumes-we-can-t-stop-obsessing-over?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir