Dizüstü Bilgisayarınıza Uyan Şık Okul Çantalarına Dönüş


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Okula dönmeye hazırlanmaktan ofise dönmeye kadar, tüm eşyalarımızı koyacak mükemmel bir çanta veya sırt çantası arayan sadece biz olamayız. Okul, iş veya seyahat için şık bir çanta veya sırt çantasına ihtiyacınız varsa doğru yere geldiniz.

8 dolardan başlayan plaj çantalarını, oyun günleri için temiz çantaları ve en çok aranan sırt çantası markalarını zaten topladık. Şimdi tüm bir iş veya okul günü için yeterince büyük şık çantalar ve sırt çantaları bulmanıza yardımcı oluyoruz. İster sınıfa, ofise veya seyahate gidiyor olun, bu çantalar dizüstü bilgisayarınıza ve sizi gününüze hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeye uyacak.

Stil ve işlevselliği mükemmel bir şekilde dengeleyen sekiz şık çanta için aşağıya kaydırın. Dizüstü bilgisayarınıza kolayca sığacaklar ve ofiste veya sınıfta pek çok övgü alacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340982/chic-back-to-school-bags-that-will-fit-your-laptop?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir