Dizinin Geleceği Hakkında Bildiklerimiz – Hollywood Life


Ted Kement


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett

Ted Kement şu anda televizyondaki en büyük programlardan biridir, ancak komedi dizisinin geleceği şu anda belirsizlik içindedir. liderliğindeki Apple TV’nin Emmy Ödüllü komedisi Jason Sudeikis Şovun son sezonu olabilecek 3. sezon için 15 Mart’ta geri döndü. Muhtemelen bu kadar popüler bir dizinin neden sadece üç sezon sonra bittiğini merak ediyorsunuzdur. Jason, dizi için aklında her zaman üç sezonluk bir yay olduğunu söyledi ve dördüncü sezon olasılığı konusunda oldukça belirsiz kaldı. 4. sezon olmasa da hikayesinden bahsediliyor. Ted Kement hayranları gerçekten heyecanlandıracak potansiyel yan ürünlerle devam edebilir.

Ted Kement
Jason Sudeikis ‘Ted Lasso’da (Fotoğraf: Everett)

Ama dürüst olalım: daha fazlasını istiyoruz Ted Kement! Hayranlar, pek çok kalp ve yaşam dersiyle dolu sevilen spor komedisine veda etmeye hazır değil. İşte geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Ted Kementolası 4. sezon ve yan ürünler dahil.

‘Ted Lasso’ 4. Sezon: Gerçekleşiyor mu?

Mart 2023 itibariyle, Ted Kement 4. sezon için yenilenmedi. Ted Kement ekibi, dizinin muhtemelen 3. sezondan sonra sona ereceğini söyledi. Ted Kement sezon 4. Jason dedi ki Haftalık eğlence, “Anlatılan hikaye – o üç sezonluk hikaye – gördüğüm, bildiğim ve anladığım bir hikaye. Bu üç sezonun bedelini ödemeye razı oldukları için memnunum. Bildiğim kadarıyla bundan sonra ne olur, kim bilir? Bilmiyorum.”

Aynı röportajda, Jason’ın ortak yaratıcısı ve başrol oyuncusu Brendan Avıdedi ki Ted Kement “her zaman üç sezon olması gerekiyordu.” “Herkesin bu diziyi ne kadar çok sevdiğine rağmen, silahlarımıza bağlı kalsak ve gerçekten sadece üç sezon yapsak çok güzel olurdu. Ancak bu fikre Jason ne kadar bağlı olsa da, hiçbirimiz insanların bu diziyi sevme derecesine hazır değildik. O ne derse desin diyeceğim [Jason] karar verirse seve seve uyacağım.”

Brett Goldstein
Brett Goldstein; Brendan Avı; Jason Sudeikis ‘Ted Lasso’da (Fotoğraf: Everett)

Brett GoldsteinHayranların favorisi Roy Kent’i canlandıran , 2022’de yaptığı bir röportajda şunları söyledi: Pazar günleri o sezon 3 Ted Kement dizinin sonu olarak yazılıyordu. Üç olarak planlandı” dedi.

1 hafta öncee Ted Kement 3. sezon prömiyeri, Jason bir kez daha 4. sezonun olmayacağını doğruladı. Aktör, “Anlatmak istediğimiz, anlatmayı umduğumuz, anlatmayı sevdiğimiz bu hikayenin sonu bu” dedi. Son teslim tarihi. “İnsanların henüz bilmediklerinden daha fazlasını isteyecekleri ve merak edecekleri gerçeği -3. Sezon olması- gurur verici.”

‘Ted Lasso’ yan ürünleri

için iyi haber Ted Kement Hayranlar, Jason’ın gerçekten bazı karakterler hakkında yan ürünler fikrine ilgi duyduğudur. Bu, hikayelerin devam ettiğini görebileceğimiz anlamına gelir. Hannah WaddinghamRebecca’nın, Juno TapınağıKeeley’den, Phil DunsterJamie Tartt ve diğerleri.

Jason, “Evet, sanırım her türden insan için masayı kurduk… bu hikayelerin daha fazla anlatılmasını izlemek için,” dedi Jason. Son teslim tarihi mümkün hakkında Ted Kement yan ürünler. “Yine, şovda çalışan hepimizin yapmaya çalıştığı şey için soruyu bir pohpohlama olarak kabul etmekten kendimi alamıyorum.”

Juno Tapınağı
‘Ted Lasso’da Juno Temple ve Hannah Waddingham (Fotoğraf: Everett)

Brendan Hunt, bahsettiğinde yan ürünlerin olabileceğini ima etti. Yahoo Kanada gösterinin geleceği ile ilgili olarak “her şey masada”. Brendan, “Ayrıca yakın zamanda karar vermeyeceğimizi de söyleyebilirim,” dedi. “Bu şeyin inmesine izin vereceğiz, hepimiz bir süreliğine kendi yollarımıza gideceğiz. Son birkaç yıldır ihmal ettiğimiz mahallelerimizin ve topluluklarımızın yerel kurumlarına kendimizi yeniden tanıtacağız. Her şey yoluna girdikten sonra, sonra tekrar bir araya geleceğiz ve eğer bir şey olursa bundan sonra ne olacağını çözeceğiz.”

Nick MuhammedNate Shelley’i canlandıran , yan ürün için uygun olduğunu doğruladı. “Yazarların başlangıçta gerçekten açık olduklarını hissettim ve kafalarında üç sezonluk yayların haritasını çıkardıklarını söylediler” dedi. Haftalık eğlence. “Ama bu kesinlikle sona ermesi gerektiği anlamına gelmez. Devam etmemesi için hiçbir sebep yok. Yani, göreceğiz. Umarım daha fazlası vardır ama kim bilir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ted-lasso-season-4-5051100/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir