Dizi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Dizi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Aşk ilişkisi Bridgerton güçten güce gidiyor! Geçen yıl 3. Sezona yeşil ışık yakıldıktan sonra, sevilen Netflix dizisinin bir yan ürünü olan Kraliçe Charlotte: Bir Bridgerton Hikayesi‘a da izin verildi ve ilk dalgasını yayın devinin merakla beklenen hayran etkinliğinde görebilir. Tudum Cumartesi (24 Eylül)!

Dizi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Queen Charlotte hakkındaki ‘Bridgerton’ yan ürünü 24 Eylül 2022’de Netflix’in Tudum hayran etkinliğinde gösterilecek. (Everett Collection)

Sınırlı bir dizi olarak sunulan yeni yapım, Netflix için büyük bir hit olan orijinal gösterinin daha popüler karakterlerinden birine odaklanacak. Hayranlar nihayet yan gözleriyle ve enfiye üflemesiyle merak uyandıran saçma sapan hükümdar Kraliçe Charlotte’un arka planını öğrenecekler. Ayrıca İngiltere’nin ilk çift ırklı kraliyet mensubu olduğuna inanılan gerçek hayattaki bir karaktere dayanıyor.

HollywoodYaşam çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil olmak üzere, spin-off hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda topladı.

Dizi Ne Konusunda Olacak?

Döndürülmesi Bridgerton evren genç bir Kraliçe Charlotte’a odaklanacak. Logline göre, gösteri “Kraliçe Charlotte’un kökenlerine dayanan, genç bir Charlotte’un yükselişi ve aşk hayatına odaklanacak sınırlı bir prequel dizisidir.” Film ayrıca genç Violet Bridgerton ve Lady Danbury’nin hikayelerini de anlatacak.”

Akış devinin küresel TV başkanı, Bela Bajaria konuştu Son tarih ve hayranların Shonda’nın yeni seri için sakladıklarıyla hayal kırıklığına uğramayacaklarını söyledi. “Birçok izleyici, Bridgerton onu dünyaya getirmeden önce Kraliçe Charlotte’un hikayesini hiç bilmiyordu ve bu yeni dizinin onun hikayesini ve Bridgerton dünyasını daha da genişleteceği için çok heyecanlıyım” dedi. “Shonda ve ekibi, hayranlara sevdikleri kalite ve tarzı sunmaya devam edebilmek için Bridgerton evrenini düşünceli bir şekilde inşa ediyor. Önümüzdeki sezonları şimdiden planlayıp hazırlayarak, en doyumsuz izleyicileri bile tatmin edecek bir tempoya ayak uydurmayı umuyoruz.”

‘Kraliçe Charlotte’ dizisinin kadrosunda kimler var?

Dizi Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life
Orijinal Kraliçe Charlotte, Golda Rosheuval, yeni seride görülecek.(Everett Koleksiyonu)

Veya tabii ki, orijinal Kraliçe Charlotte, Golda Rosheuval, dizide görülecektir. Bununla birlikte, odak, kraliyetin daha genç versiyonunda olacak. Hindistan Amarteifi.

Orijinal dizide ayrıca Violet Bridgerton ve Lady Danbury’nin canlandırdığı karakterler de görülüyor. Adjoa Andoh ve ruth gemmel sırasıyla. Şimdi spin-off için daha genç versiyonlar tarafından oynanacak Arsema Thomas ve Connie Jenkins-Grieg sırasıyla.

Diğer döküm seçenekleri şunları içerir: Katie Brayben Vivian Ledger olarak, Keir Charles Lord Ledger olarak, Sam Clemmett yaşlı Brimsley olarak, Hugh Sachs genç Brimsley olarak, Richard Cunningham Lord Bute olarak, Michelle Fairley Prenses Augusta olarak, Corey Mylchreest Kral George olarak ve Cyril Nri Lord Danbury olarak.

‘Kraliçe Charlotte’ Ne Zaman Yayınlanacak?

Prömiyeri için henüz belirlenmiş bir tarih yok. Kraliçe Charlotte. 24 Eylül’deki Netflix Tudum hayran etkinliği bu gizeme biraz ışık tutabilir. 3. Sezonu teorize edersek Bridgerton 2023’ün ortalarında gelecek, ayrılmayı daha erken bekleyebiliriz. Ayrıca, çekimlerin çoktan tamamlandığını biliyoruz. Kraliçe Charlotte! Bu ayın başlarında, prequel dizi yönetmeni Tom Verica onun için aldı heyecan Serinin ana fotoğraflarını duyurmak için kutuda. “Kraliçe Charlotte” yazan bir resmin yanında Tom, “Bu bir sarma. Bu yapım, bu kadro, bu ekip… sadece bekleyin.”

Şimdiye Kadar Herhangi Bir Görüntü Var mı?

Henüz bir görüntü yayınlanmamış olsa da Cumartesi günkü Tudum etkinliği hayranları şaşırtabilir. Netflix tease partisinin programı yayınlandı ve ayrılan alanlardan biri etrafında dönüyor Kraliçe Charlotte. Kalabalığın Hindistan’a tanıtılması ve Shondra’dan haber alması bekleniyor. Söylentiye göre şu ana kadar çekilenlerin bir kısmını da gösterecekler!

Beklerken Ne İzlemeli?

Her şeyi yakalamak için bolca zaman var Bridgerton spin-off küçük ekrana gelmeden önce! Popüler dizinin ilk iki sezonunun tamamını Netflix’te izleyin ve ardından Shonda ve kitap dizisi yazarı olarak biraz okumaya hazırlanın Julia Quinn Genç Kraliçe Charlotte hakkında, kraliyetin Kral George ile nasıl tanışıp evlendiğinin hikayesini anlatan bir prequel kitap serisi üzerinde çalışıyorlar. Çeşitlilik.

Shonda yaptığı açıklamada, “Kraliçe Charlotte yazmak için çok hareketli bir karakter ve şimdi bu hikayeyi bir kitaba uyarlamak için Julia ile çalışma fırsatına sahip olmak çok heyecan verici bir fırsat” dedi. “Bu evrenin hayranlarının, izleyicilerimiz arasında bu kadar derin yankı uyandıran bir karakterin hikayesini okumasını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Şu anda isimsiz olan ilk kitabın o zamana kadar yayınlanması bekleniyor. Kraliçe Charlotte Netflix’te başlıyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/queen-charlotte-series-4850120/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir