Disney’in Canlı Aksiyon Lilo ve Stitch Sonunda Lilo’sunu Buldu


Disney’in en yeni aile üyesine aloha deyin.

Maia KealohaHawaii’den genç bir aktris, Disney’in 2002 klasiğinin canlı aksiyon versiyonunda Lilo rolünü üstlendi. Lilo ve Dikişgöre hollywood muhabiri.

Ve yakın zamanda taç giymiş olan Maia 2023 Mini Miss Kona Kahve, zaten arkasında duran bir ohana var. bir hayran “ne küçük bir TATLI!!! o mükemmel bir lilo” tweet attıdiğer yandan katma“oh o çok sevimli, umarım eğlenir ve çokça sevgi görür.”

Filmin gerçek hayranları için hiçbir şey ve hiçbir ayrıntı geride bırakılmadı. Bir hayran, “Tıpkı animasyon karakterine benziyor. Oyuncu kadrosu mükemmel,” diyor yorum yaptıdiğeriyle birlikte tepki verdi, “Mükemmel Lilo var ve buna benziyor.” (Maia’nın bir fotoğrafına buradan bakın.)

Oyuncu kadrosu, dokuz aydan fazla bir süre sonra gelir. Dean Fleischer Kampı katıldı Lilo ve Dikiş yönetmen olarak, başına THR.

Canlı aksiyonun ne yönde olduğu hakkında pek bir şey bilinmese de Lilo ve Dikiş Orijinal film, kız kardeşi Nani ile yaşayan 6 yaşındaki öksüz Lilo ile Lilo’nun köpeği olarak evlat edindiği yaramaz uzaylı Stitch arasındaki beklenmedik dostluğu konu alıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370079/disney's-live-action-lessigreaterlilo-and-stitchlessigreater-finally-finds-its-lilo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir