Disney Prensesleri Halle Bailey, Lily James, Naomi Scott Oscar 2022’de – Hollywood Life


Ariel, Cinderella ve Princess Jasmine 2022 Oscar töreninde bir araya geldiğinde Disney hayranları sevindi – peki, onları büyük ekranda oynayan aktrisler yaptı ve muhteşemdi.

27 Mart’ta düzenlenen 94. Akademi Ödülleri’nde sahnede o kadar çok güzellik vardı ki. Halle Bailey, Lily James ve Naomi Scott ilk kez bir araya geldi. Her birinin büyük ekranda bir Disney prensesi var ya da oynayacak ve En İyi Animasyon Filmi dalında Oscar’ı sunmak için güçlerini birleştirdiler. encanto harika olan ödülü kazandı ama tüm gözler Halle, Lily ve Naomi’deydi.

Disney Prensesleri Halle Bailey, Lily James, Naomi Scott Oscar 2022'de – Hollywood Life
Halle Bailey, Lily James ve Naomi Scott, Oscar 2022’de. (Rob Latour/Shutterstock)

Farkında değilseniz, Naomi 2019’larda Jasmine’i canlandırdı. Alaaddin2015 yılında aynı adlı filmde Lily Cinderella’yı canlandırmıştı. Ve Halle – Disney’in yaklaşan canlı aksiyon filminde Ariel’i oynayacak, Küçük Denizkızı. Bilerek deniz yeşili bir elbise giyip giymediğinden emin değiliz, ama giydi, yaklaşan filmini tanıtmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

Disney Prensesleri Halle Bailey, Lily James, Naomi Scott Oscar 2022'de – Hollywood Life
Halle Bailey, Lily James ve Naomi Scott, Oscar 2022’de. (Rob Latour/Shutterstock)

İlginçtir, Rachel Zegler, kim yakında bir canlı aksiyon versiyonunda Pamuk Prenses oynamaya hazırlanıyor Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, sahnede bayanlara katılmadı. Ayrıca, yoğun bir şekilde aday gösterilenlerin yıldızı olmasına rağmen, başlangıçta gösteriye davet edilmedi. Batı Yakası Hikayesi. Ancak hayranların öfkesinden sonra akademi son dakika davetiyesi gönderdi ve ondan gösteride bir ödül sunmasını istedi. Transparan elbisesiyle sahneye çıktı öfori Jacob Elordi başka bir ödül daha takdim etti ve o da en az Halle Lily ve Naomi kadar muhteşem görünüyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/27/disney-princesses-halle-bailey-lily-james-naomi-scott-oscars-2022/

Yorum yapın