Disney Devam Filmi Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Zootopi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

  • Zootopia Mart 2016’da vizyona girdi.
  • Zootopia 2, Disney CEO’su Bob Iger tarafından 8 Şubat 2023’te onaylandı.
  • Ginnifer Goodwin, temelde Judy Hopps olarak geri döndüğünü doğruladı.

Zootopi 2016’da çıktığında Disney için büyük bir hit oldu ve şimdi animasyon filmin devamı nihayet oluyor! Disney CEO’su Bob Iger 8 Şubat’ta onayladı Zootopya 2 “Çalışıyor.” Planlarını da açıkladı Oyuncak Hikayesi 5 Ve Dondurulmuş 3. Bob, “Yakında bu yapımlar hakkında paylaşacak daha çok şeyimiz olacak,” dedi. söz konusu Disney’in Q1 kazanç çağrısında. “Ancak bu, rakipsiz markalarımıza ve bayiliklerimize nasıl yaslandığımızın harika bir örneği.” Senaryo yazarı Jared Bush aracılığıyla onaylandı twitter devam filmi üzerinde çalıştığını söyledi.

Görmemiş olanlar için, Zootopi Hayvanların da insanlar gibi yaşadığı bir şehirde geçiyor. Judy Hoops, çaylak bir polis memuru olan ve gizemli bir vakayı ortaya çıkarmak için kızıl tilki dolandırıcı Nick Wilde ile iş birliği yapması gereken bir tavşandır. Film dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat yaptı ve En İyi Animasyon Filmi dalında Akademi Ödülü kazandı.

Zootopi
Zootopia (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Artık bir devam oyunu resmi olarak onaylandığına göre, bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik. Zootopya 2. Aşağıdaki tüm kepçe alın!

‘Zootopia 2’ hakkında ne biliyoruz?

Şimdiye kadar, hakkında gerçekten bildiğimiz her şey Zootopya 2 kesinlikle oluyor olmasıdır. Oyunculardan bazıları, ikinci filmde olmasını istediklerini zaten paylaştılar. Ginifer GoodwinJudy’yi seslendiren, söyledi Sinema Harmanı devam filminde Judy ve Nick arasında bir rol değişimini görmek istediğini söyledi. Ginnifer, “Judy’yi dünyanın uğruna savaşmaya değer olduğuna ikna edecek kişinin Nick olması gerektiğini görmek isterim,” dedi.

Jason BatemanNick’i seslendiren de şunları söyledi: Sinema Harmanı devam filmi için onun fikri hakkında. “İkimiz [Nick and Judy]. orada kıç tekmelemek. Sokakları temizlemek. Biz orada bir çift yeni polisiz. Bu yüzden kötü adamlar, dikkatli olun” dedi.

Zootopi
Zootopia (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Zootopya 2 ayrıca 2022 spin-off antoloji serisinde keşfedilen hikayeler hakkında daha fazla bilgi verebilir. Zootopya+ Disney + ‘da yayınlandı. Altı bölümlük gösteri, filmdeki karakterlerle farklı bir hikayeye odaklandı. İlk bölüm tamamen Judy’nin ebeveynleri Bonnie ve Stu hakkındaydı.

Zootopia 2’de kimler olacak?

Şunun için oyuncu seçimi duyurusu yapılmadı: Zootopya 2 henüz. Ancak Ginnifer, devam filmi duyurulduktan sonra Instagram’da Judy olarak geri döndüğünü doğruladı. Aktris bir fotoğraf gönderdi kocası tarafından seslendirilen isimsiz çılgın domuzun yanında Judy Josh Dallas. Ginnifer, gönderide hem Disney Animation Studios’u hem de Josh’u etiketledi ve başlığına “#zootopia2” yazdı.

Jason Bateman’ın da devam filmine Nick olarak geri dönmesi bekleniyor. Büyük olasılıkla ikinci filmde yer alacak olan ilk filmin diğer oyuncuları arasında şunlar yer alıyor: İdris Elba Şef Bogo olarak, jenny kayrak Dawn Bellwether olarak, Nate Torrence Benjamin Clawhauser olarak, Bonnie Avı Bonnie Hoops olarak, tommy chong Vergi olarak, JK simmons Belediye Başkanı Lionheart olarak, Octavia Spencer Bayan Otterton olarak, Alan Tudyk Duke Weaselton olarak ve Şakira Ceylan olarak.

‘Zootopia’ ne zaman çıkıyor?

Disney henüz bir çıkış tarihi açıklamadı. Zootopya 2. Film vizyona girdiğinde muhtemelen 2024 veya 2025 olacak. Devam filmi de sonunda yayınlanmaya hazır olacak. Disney+ilk filme ev sahipliği yapıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zootopia-2-5026523/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir