Diplo, Erkeklerle Geçmişteki Cinsel Karşılaşmaları Hakkında Samimi Oluyor


diploma geçmiş cinsel deneyimleri hakkında fikir veriyor.

DJ kısa süre önce, daha önce erkeklerle cinsel ilişkiye girmiş olmasına rağmen, cinselliğine resmi bir etiket koyma ihtiyacı hissetmediğini paylaştı.

Diploma, “Daha önce bir erkekten sakso çektiğime eminim. Kesinlikle,” dedi. Emily Ratajkowski onun 14 Mart bölümünde Yüksek Düşük dijital ses dosyası. “Orada oral seks olurken göz teması kurmayı sevmiyorsan eşcinsel olup olmadığını bilmiyorum.”

Devam etti, “Bence oral seks o kadar da eşcinsel değil.”

Emily, “Close to Me” sanatçısıyla cinselliği hakkında yaptığı bir sohbetten bahsettikten sonra, 44 yaşındaki oyuncu doğrudan yayında rekoru kırdı.

Diplo, “Aldığım en iyi yanıtın eşcinsel olmadığım olduğunu düşünüyorum” dedi. “Birkaç adam var… Çıkabilirim, hayat partneri olarak,” onun “cinsiyetten” çok “titreşime” ilgi duyduğuna dikkat çekiyor.”

Ayrıca TikTok For You Sayfasının çok özel bir nişe sahip olduğunu belirtti: odun kesen erkekler. Ve bundan şikayetçi değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368023/diplo-says-he-s-received-oral-sex-from-a-guy-in-discussion-on-his-sexuality?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir