Dionne Warwick Besteci Burt Bacharach’ın Ölümünün Yasını Tutuyor: Tweetler – Hollywood Life


dionne & burt


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Müzik dünyası besteciye üzüldü Burt Bacharach“Walk On By” şarkıcısı da dahil olmak üzere ‘ın vefatı Dionne Warwick82. Yakın arkadaşı ve sık sık birlikte çalıştığı twitter Perşembe günü Burt’ün yasını tutmak için. “Burt’un geçişi, bir aile üyesini kaybetmek gibi. Yazmam istenen bu sözler, Sevgili Dostum ve Müzik Ortağımı kaybetmenin üzüntüsüyle yazılıyor,” diye söze başladı Dionne.

“Daha iyi tarafından bakarsak, çok güldük ve anlaşmazlıklar yaşadık, ancak her zaman ailemizin, kökler gibi, ilişkimizin en önemli parçası olduğunu birbirimize bildirmenin bir yolunu bulduk.” 82 yaşındaki tatlı mesajını Burt’ün ailesi için nazik sözlerle bitirdi. “Ailesine içten başsağlığı dileklerimi ileterek, onun şu anda huzur içinde dinlendiğini ve benim de onu özleyeceğimi bilmelerini sağlıyor.” kaleme alınmış.

94 yaşındaki Dionne ve Burt, kendisi ve diğer birçok efsanevi şarkıcı için besteci olduğu için uzun yıllar birlikte çalıştılar. Birlikte yaptıkları çalışmalardan bazıları şunları içeriyordu: “San Jose’ye Giden Yolu Biliyor Musunuz?”, “Biraz Dua Ediyorum”, “Yürüyerek Geçin” ve çok daha fazlası. O günün ilerleyen saatlerinde, 82 yaşındaki şarkıcı, kendisi ve Burt’ün birlikte piyano başında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. Fotoğrafta Burt piyano başında otururken, Dionne ise onun karşısında durmuş ve şarkılarından birini söylüyordu.

Ne yazık ki, “Meksikalı Boşanma” bestecisi, ilk olarak 8 Şubat’ta Los Angeles’taki evinde 94 yaşında öldü. Bugün Amerika. Onun yayıncısı, Tina Brausam, vefatının “doğal sebeplerden” kaynaklandığını çıkışa doğruladı. Burt’ün son tweet’lerinden biri onun hakkındaydı ve Elvis Costellobirlikte çalışır. “@ElvisCostello ve ben ‘Toledo’yu 1998’de West 54th’teki Sessions’ta seslendiriyoruz #elviscostello #burtbacharach #toledo #music,” dedi yazdı 6 Şubat’ta

dionne ve burt
Önceki yıllarda Dionne Warwick ve Burt Bacharach. (Sahne)

Burt, yalnızca yukarıdaki şarkıcılarla değil, aynı zamanda büyüklerle de işbirliği yapan Grammy ödüllü bir besteciydi. Aretha franklin, TAmes Brothers, Polly Bergen, Georgia Gibbs, Joel Grey, Steve Lawrence ve ilk karısı, paula stewart. On yılı aşkın kariyeri boyunca Burt, toplam altı Grammy Ödülü kazandı ve toplam 21 adaylık kazandı. 1928’de Kansas City, Missouri’de bir gazetecinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Bertram M. Bacharach ve annesi, Irma M. Bacharach.

Efsanevi müzisyenin dördüncü eşi hayatta kaldı. Jane Hansenve çocukları. Burt hayatı boyunca Jane’in çocukları da dahil olmak üzere dört çocuğu ağırladı. Oliver Ve Raleigh. Diğer çocukları şunları içerir: Lea Nikki Bacharach, ikinci eşiyle karşıladığı, Angie Dickinson91 ve oğlu, Christopher Bacharachüçüncü eşiyle ağırladığı, Carole Bayer Sager75. Ne yazık ki kızı Lea Nikki 2007’de öldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/dionne-warwick-mourns-burt-bacharach-death-tweets/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir