Dina Manzo, Teresa Giudice’nin Düğününü Neden Atladı?


Dina Manzo Teresa Giudice


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

basit bir nedeni var Dina Manzo atlandı Teresa Giudice‘nin Ağustos 2022 düğünü Luis Ruelas. “Kamerada olmak istemedi. Film çekmek istemedi, ”eski New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız jacqueline laurita52, 23 Şubat’ta ortaya çıktı. Bir Bölmede İki T dijital ses dosyası. “Tamamen iyiler. Onlar tamamen arkadaş. Herşey yolunda.”

Ancak, podcast sunucuları Teddi Mellencamp Ve Tamra Yargıç satın almıyordu ve hala çok yakınlarsa Teresa ve Dina’nın neden bu kadar uzun süredir birlikte fotoğraf paylaşmadıklarını sordu. Jacqueline, birbirlerine yakın yaşamadıkları için olduğunu söyledi. “Birlikte tatile gidiyorlar,” diye yanıtladı. “Ne zaman [Teresa] Kaliforniya’ya gider, bir araya gelirler… ve birlikte birkaç kez tatile çıkarlar.” Ancak bunca yıl ayrı yaşarken bile, bayanlar sık ​​sık birlikte fotoğraflar yayınladılar ve birbirlerinin Instagram gönderilerini “beğendiler”. Ve bu oldukça uzun bir süredir olmadı, bu yüzden gerçekten bir kan davası olabilir mi?

Podcast sunucularından biraz daha soru sorduktan sonra, üç çocuk annesi Teresa ve Dina’nın iyi olduklarında ısrar etti ve daha sonra 50 yaşındaki Dina’nın hayranı olduğuna inanmadığını itiraf etti. Dolores Katanyadüğüne katılan, Dina’nın etkinliği atlamasının bir başka nedeni de bu.

Teresa Giudice ve Dina Manzo
Teresa Giudice ve Dina Manzo, Woodbury Country Club’daki ‘New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları’ Beyaz Partisi’ne katıldılar (Fotoğraf: Shutterstock)

Jacqueline, yengesi Dina ile olan ilişkisi hakkında da yorum yaptı. “Her zaman açık oldum [a reconciliation]. Son birkaç konuşmamızda, ailede kötü bir şey olduğu içindi ya da her neyse. Çok medeni, ”diye açıkladı. “Kocam birkaç kez Kaliforniya’ya gitti, onunla akşam yemeği yedi. Bir kez onun evinde kaldı. Buraya bir etkinlik için geldi. Aslında etkinliğe davet edildim. Bakıcım olmadığı için gidemedim. [my son] Nick.”

41 yaşındaki Teddi ve 55 yaşındaki Tamra ile aynı fikirde olarak “Bu samimi,” dedi. “Eskiden çok yakındık ve o yere geri dönebilir miyiz bilmiyorum çünkü bilirsiniz, sahip olduğum insanlar yakın olduğum bir geçmiş, her zaman açığım, bilirsiniz, insanları dinlemeye, ”diye açıkladı. “O bir aile. Benim için küçük bir kız kardeş gibiydi.

Dina Manzo ve Jacqueline Laurita
Dina Manzo ve Jacqueline Laurita, 2010’da Paterson, NJ’deki The Brownstone’da düzenlenen ‘New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları’nın 4. Yıllık ‘Ladies Night Out’unda poz veriyorlar (Fotoğraf: Shutterstock)

Dina ayrıca diğer baldızı hakkında da bir güncelleme aldı. Caroline Manzoiçin çekimleri aniden bırakan Gerçek Ev Hanımları Nihai Kız Gezisi 4. Sezon, ortak yıldızdan sonra Ocak’ta Brandi Glanville50, iddiaya göre rızası olmadan onu defalarca öptü (gerçi diğer raporlar onu Caroline’ın vücuduna uygunsuz bir şekilde dokunmakla da suçlayın). Caroline, istenmeyen etkileşimi işlerken Fas’tan planlanandan önce ayrıldı, bildirildiğine göre ise olay soruşturulurken Brandi eve gönderildi.

“Gerçekten travmatikti [Caroline]. Her ne olduysa çok travmatikti. … Bunun çok travmatik olduğunu söyledi. Hepsini işlemeye çalışıyor,” dedi Jacqueline. O kaydetti Yemek, Aşk ve Kaos ev sahibi, onların bu konu hakkında konuşmalarından rahatsız olmuşa benziyordu, bu yüzden konuşmaları sırasında çok fazla “derinlemedi”. Ayrıca Caroline’ın durum hakkında “o kadar” söylemediğini ve “çok fazla” olduğu için başka bir şey söyleyemediğini de doğruladı.soruşturma altında.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/why-dina-manzo-skipped-teresa-giudice-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir