Diego Luna, Yeni Star Wars Hikayesinin Hayranlarını “Sürpriz” Edeceğini Söyledi


Yeni sürprizler bekliyor Yıldız Savaşları Evren.

E ile özel bir röportajda! Haberler, Andor yıldız Diego Luna hayranların tahmin edilemez bir yenilik bekleyebileceğini açıkladı Yıldız Savaşları 21 Eylül’de Disney+’da prömiyeri yapılan hikaye. “Bu üç bölümü izleyerek dizinin nasıl olacağını bildiğinizi sanmayın” diye dalga geçti. “Hangi karakterleri göreceğini biliyorsun. Ton olarak bile değil. Sezon, hikayenin değişmesine izin verecek.”

2016’daki Cassius Andor rolünü yeniden canlandırıyor Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, dizi, filmin olaylarına giden bir prequel. Yine de Diego, izleyicilerin gösterinin iniş çıkışlarını beklemeyeceğini kaydetti.

“Bir kez anladığınızı düşündüğünüzde, başka bir yere gideceğiz,” diye devam etti, “ve diğer karakterlerle tanışacaksınız, başka senaryolar göreceksiniz. Çok epik, maceracı ve aksiyon odaklı olmaktan çıkıyor, aniden ortaya çıkıyor. çok samimi olacak. Ve birdenbire daha casus ve politik olacak. Bu yüzden, gösteri bu 12 bölümden oluşan tüm süreç boyunca dönüşecek, bu yüzden şaşırmayı bekleyin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347406/andor-star-diego-luna-explains-why-fans-will-be-surprised-by-new-star-wars?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir