Diddy Yeni Fotoğraflarda Kız Bebek Aşkıyla Yüzüyor – Hollywood Life


Diddy Yeni Fotoğraflarda Kız Bebek Aşkıyla Yüzüyor – Hollywood Life
Görsel Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Babasının kızı! Bad Boy Records’un kurucusu diddy aldı instagram 31 Mart Cuma günü, bebeğiyle havuzda bağ kurduğu tatlı fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon paylaşmak için Aşk, 4 aylık. İlk iki fotoğrafta hangi BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ53 yaşındaki rapçi, bir yüzme havuzunda gömleksiz olarak diz çökerken bebek kızını kucakladı. Little Love, mor ve mavi bir mayo ve tül bir tütü ile sallandı ve babasının güvenli kollarında Los Angeles güneşinin ve sakinleştirici sularının tadını çıkarırken bir bebek oyuncağını çiğnedi.

diddy
Sean Diddy Combs (Mediapunch/Shutterstock)

Moğol, en küçük çocuğuna sevgiyle gülümsedi. Üçüncü resimde, Diddy sevimli bir çift güneş gözlüğü takarak karnının üzerine yatarken Love’a sarıldı. Sonunda, sevimli bebek kamera için hem güneş gözlüklerini hem de şık mayoyu gösterdi. “BEN BÜYÜK AŞKIM O BEBEK SEVGİSİ!” atlıkarıncanın yanına kırmızı bir kalp emojisi yazdı.

Küresel rap ikonu, Love’ı ilk kez Aralık 2022’de karşıladığını duyurdu, ancak o sırada çocuğun annesinin kim olduğunu açıklamadı. Daha sonra bir doğum belgesi ortaya çıktı Dana Tran şanslı anne olmak. Dahil olmak üzere altı büyük kardeşe katıldı. Quincy Taylor Brown31, (rapçinin evlat edindiği), Justin, 29, Kral, 24, Şans, 17 ve 16 yaşındaki ikizler D’Lila Ve Jessie.

Diddy kesinlikle gururlu bir baba ve ünlü aileye geldiğinden beri onu göstermek için defalarca sosyal medyayı kullandı. Aslında, bu ayın başlarında bir IG videosunda bebekle havuz başında uzanmıştı. Yedi çocuk babası olarak harika vakit geçiriyor gibi görünse de, uzun süredir partnerinin trajik ölümünden sonra bekar bir baba olduğu hakkında konuştu. Kim Porter 2018’de.

Süper modele “Bundan sonra gerçekten planımıza odaklandık” dedi. Naomi Campbell tarihinde bir YouTube canlı röportajı sırasında Naomi ile Filtre Yok. “Kızlara gerçekten sormak ve çocuklara gerçekten ne yapmak istediklerini sormak için zaman ayırmak. Aile şirketimiz olan Combs Cartel adında bir şirket kurduk ve onların birçok projesi bunun altında kalacak. Ancak, bir aile olarak bir sonraki adıma geçmek için ne yapmak istediğimizi gerçekten planlamaya ve görmeye çalışıyoruz. Çünkü Kim’i kaybetmek [Porter] ve şimdi bekar bir altı çocuk babası olarak, düşüncemin değişmesi gerekiyordu. Gerçekten onların geleceklerine odaklanmam gerekiyordu çünkü oraların ne kadar zor olduğunu biliyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/diddy-swims-daughter-love-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir