Diddy, Kız Bebeği Karşıladıktan Sonra Yung Miami ile İlişkisini Savunuyor – Hollywood Life


diddy


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Raw Image LTD/MEGA

Sean “Diddy” Combs53, ile ilişkisi hakkında konuştu Şehir Kızları rapçı Yung Miami, 28, bir çocuğu başka bir kadınla ağırladıktan sonra. “@yungmiami305 benim yardımcı kızım değil. Asla olmadı, asla olmayacak, ”diye yazdı Diddy twitter 13 Aralık. “O benim için çok önemli ve özel ve Shawty Wop’um hakkında oynamıyorum” diye ekledi. “İnternetteki şeyleri tartışmam ve bugün başlamayacağım.”

İkinci bir tweet’te Diddy, kendisini nefret edenlere karşı savunma konusunda ikiye katlandı. “Öyleyse ne istersen düşün. Ama şunu bilin ki, benimkini incitecek bir şey yaparsanız, evinize geleceğim ve bunu insan gibi konuşacağız. SEVGİ” dedi.

Diddy bu tweet’leri Yung Miami’nin ardından attı Twitter rant sözde sevgilisinin 28 yaşında bir bebek sahibi olması hakkında Dana Tran. “BEN HİÇ KİMSE TARAFINDAN OLMAYACAĞIM SADECE BU GÜZEL PAZARTESİ GÜNÜNDE BUNU AÇIKÇA BELİRTELİM! Hiçbir kaltağa 2. gelmem! Yung Miami, rantında söyledi. “Diddy sizin gibi sürtük gibi görünmeyecek bile!” diye ekledi. Çoğunuz düşen bir yıldız orospu için dua edin lütfen!!!!!!”

diddy
Ekim 2022’de Yung Miami ile Diddy (Fotoğraf: STARTHESTAR / SplashNews)

Diddy ve Yung Miami’nin yeni yılı birlikte kutladıktan sonra en az Aralık 2021’den beri çıktığı söyleniyor. Diddy, ikisinin Yung Miami’nin kendi parçası olduğunu açıkladı. Caresha lütfen Haziran ayında podcast. “Bekarım. Ama çıkıyorum, sadece hayatla zaman geçiriyorum” dedi. Çıkıyoruz. Randevularımız var. Biz arkadaşız.” Kasım ayında ayrılık söylentileri dolaştıktan sonra Yung Miami, Diddy’nin Instagram’da odasını nasıl kırmızı güllerle doldurduğunu göstererek ilişkinin hala devam ettiğini doğruladı.

10 Aralık’ta Diddy, kızının doğumunu açıkladığında dünyayı şok etti. Sean Combs’u seviyorum. Diddy’ye yakın bir kaynak bunu doğruladı HollywoodYaşamı Dana’nın gerçekten de Diddy’nin yedinci çocuğunun annesi olduğunu. Müzik plak yöneticisinin altı çocuğu daha var, Quincy, Justin, Hristiyan, Şans, D’Lilave Jessieile birlikte sarah chapman ve Kim PorterAralık 2018’de ölen.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/diddy-yung-miami-not-side-chick-baby-dana-tran-tweet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir