Diddy, BBMA’lara ‘İptal Edilen’ Travis Scott ve Morgan Wallen’ı Dahil Edecek – Hollywood Life


Diddy, Travis Scott, Morgan Wallen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Debby Wong/RMV/Scott Garfitt/Shutterstock

Diddy52 yaşındaki müzisyenlerin “hatalar” nedeniyle iptal edilmesini kabul etmiyor ve bunu hem internette hem de ötesinde çok eleştirilen iki müzisyeni Billboard Müzik Ödülleri’ne getirerek kanıtlıyor. Rapçi, sunucu ve yönetici yapımcı olarak izin verdiğini açıkladı. Travis Scott ve Morgan Wallen Son zamanlarda manşetlere konu olan iki olaydan sonra eleştirmenler tarafından çevrimiçi olarak “iptal” edilseler de, 15 Mayıs’ta merakla beklenen ödül töreninde performans sergileyecekler. Travis, evinde 10 kişinin trajik bir şekilde öldürülmesinin ardından tepkiyle karşılaştı. astrodünya Kasım 2021’de Teksas, Houston’da bir konser verdi ve Morgan sarhoş bir şekilde ırkçı bir aşağılama bağırırken görüldüğünde tepkiyle karşılaştı bir videoda Şubat 2021’de internette yayınlandı.

Diddy, 9 Mayıs’ta paylaştığı bir Instagram videosunda ağa yaptığı istekten bahsederken “’Kardeşim Travis Scott performans göstermeli’ dedim… Ve NBC evet dedi” dedi. ile yaptığı bir röportajda, müzisyen arkadaşlarına verilen tepki hakkındaki inançları Reklam panosu.

“Müzikal bir aile olarak hiçbirimiz aziz değiliz; Hiçbirimiz hayatta başlarına gelenlerden yoksun değiliz” dedi. röportaj yapmak. “Doğrudan yaptığım şeylerden biri iptal edilenleri iptal etmek. Bu son dakika haberi çünkü insanlar iptali iptal etmekle ilgili değil. Ancak iptal etmek, durması gereken bir trend.”

Diddy
Diddy, 15 Mayıs’ta Billboard Müzik Ödülleri’ne ev sahipliği yapıyor. (RMV/Shutterstock)

“Travis bir trajedi yaşadı; morgan [used the N-word] oğluyla konuşurken,” diye devam etti deneyimli hip hop sanatçısı. “İnsanlar hata yapar. Şimdi incinmiş veya etkilenen herkese sevgi ve saygıyla yolumuza devam ediyoruz. Affetmenin zamanı geldi.”

Morgan ve Travis’in hayatta ikinci bir şans elde etme zihniyetiyle geri dönüp tekrar sahneye dokunabilmeleri için” diye ekledi. “Odadaki herkes hayatta ikinci bir şans elde ediyor, biliyorsun, çünkü içeride maskesiz olarak geri döndük. Sevgiye ihtiyacımız var ve bunu kutladığım için heyecanlıyım.”

2022 Billboard Müzik Ödülleri, 15 Mayıs Pazar günü Las Vegas’taki MGM Grand Garden Arena’da canlı olarak yayınlanacak. Gösteri, NBC’de 20:00 ET / 17:00 PT’de yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/diddy-travis-scott-morgan-wallen-billboard-music-awards-uncancelling-video/

Yorum yapın